Dekoracje4u

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2235/149166315316854900.png
Albigowa 37-122, woj. podkarpackie
Albigowa 504a
tel.: 663 869 978
http://www.dekoracje4u.pl
biuro@dekoracje4u.pl
Dekoracje4u - Albigowa

Dekoracje4u to firma dekoratorska, która powstała kilka lat temu i od tego czasu zdobyliśmy duże doświadczenie w dekoracjach ślubnych i weselnych. Wyonujemy dekoracje tradycyjne, tematyczne oraz w plenerze. Nasze dekoracje charakteryzują się estetyką, harmonią oraz elegancją. Każde zamówienie wykonujemy z dbałością o każdy szczegół. Zadowolenie klienta jest priorytetem całego zespołu. Dodatkowo otworzyliśmy wypożyczalnię elementów dekoracyjnych, m.in. pokrowców na krzesła, tkanin do dekoracji sali, szklanych wazonów, wysokich świeczników, obrusów, itp.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie znajdą Państwo wszystkie szczegółowe informacje na temat naszych usług.

Dekoracje ślubne i weselne

Wykonujemy dekoracje ślubne sal weselnych, kościołów, samochodów. A także, innych uroczystości, takich jak komunie, studniówki, półmetki…

 

Dekoracje światłem

Bajkowe wesele – możliwe jest tylko wyłącznie z dekoracją światłem. Zapanuje bajkowy klimat i poczujesz się jak w Twojej bajce.

Wypożyczalnia dekoracji

W naszej ofercie znajduje się również wypożyczalnia dekoracji. Największym zainteresowaniem cieszą się pokrowce na krzesła i dywany.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4487

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top