Dekoracja Światłem LED Sal Weselnych

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/6681/151672208634982300.png
Kluczbork 46-200, woj. opolskie
Chrobrego 13/1
tel.: 512 962 331
http://www.dekoracjeswiatlem.opole.pl
dj.kluczbork@gmail.com
Dekoracja Światłem LED Sal Weselnych - Kluczbork

Witamy serdecznie. Jesteśmy realizatorami oświetlenia dekoracyjnego w technologii LED. Od wielu lat zajmujemy się dekorowaniem światłem na terenie województwa opolskiego. Dekoracje światłem wykonujemy wewnątrz budynków jak i na zewnątrz używając odpowiednio dobranych urządzeń, o odpowiedniej mocy świecenia. Klient zawsze ma możliwość doboru kolorystyki podświetlenia oraz wyboru pakietu na który składa się przede wszystkim ilość urządzeń do dekoracji światłem. Im większa sala, tym więcej urządzeń trzeba uruchomić. Nasze ceny zaczynają się już od 1.500,00 zł. Realizujemy projekty indywidualne i nietypowe ( dla telewizji, dużych korporacji itp). Zapraszamy do współpracy firmy i osoby którym zależy na najwyższej jakości podczas eventu.

Dekoracje Światłem Opolskie to projekt przeznaczony dla firm i osób prywatnych.

Jeżeli organizujecie Państwo imprezę lub przyjęcie weselne na wysokim poziomie, chcecie podnieść prestiż miejsca w którym się odbędzie - zapraszamy do współpracy. Naszym głównym zadaniem jest zmiana wyglądu miejsca imprezy poprzez dekorację światłem.

Zaskocz swoich gości dekoracją sali - ale światłem!. Gwarantujemy że Twoi goście sami będą wspominać efekt Naszej pracy.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1022

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top