Dekoprint.pl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3349/149166317225530900.jpg
Pabianice 95-200, woj. łódzkie
Grota Roweckiego 8a
tel.: 796 111 555
http://dekoprint.pl
sklep@dekoprint.pl
Dekoprint.pl - Pabianice

Firma istnieje od 2009 roku i od samego początku ukierunkowana była przede wszystkim na produkcję, dlatego niemal wszystko co można znaleźć w sklepie Dekoprint.pl jest produkowanie przez nas.

Dzięki dużemu doświadczeniu i profesjonalnym jesteśmy w stanie zapewnić Ci niezrównaną jakość wyrobów której nie powstydził by się żaden zakład poligraficzny. Stawiamy na rozwijanie parku maszyn i doskonalenie technik wyrobu oraz zdobień produktów.

Zajmujemy się przede wszystkim dodatkami na ślub i wesele,
jednak każdy produkt który znajdziesz w sklepie Dekoprint.pl może być dostosowany do Twojej okazji i indywidualnych wymagań.Dla bardzo wymagających klientów jesteśmy w stanie zaprojektować produkt od podstaw.

W Dekoprint.pl znajdziesz: zaproszenia na ślub i wesele, kartki świąteczne, podziękowania dla rodziców, statuetki szklane, kryształowe i drewniane, dyplomy, nagrody, certyfikaty, karafki, kieliszki do szampana i wódki, pudełeczka (podziękowania) dla gości, zawieszki na alkohol, winietki, prezenty etc. – wszystko to możemy zrobić na: ślub, wesele, chrzciny, komunię, urodziny, imieniny, studniówkę, osiemnastkę, jubileusz, sylwester czy każde inne wydarzenie i to w różnych językach.


Zapraszamy do zakupów!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1714

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top