Deko Styl

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1691/149166314037307600.jpg
Puławy 24-100, woj. lubelskie
Aleja Partyzantów 2A
tel.: 665 173 370, 605 567 471
http://brak
dekostyl@interia.pl
Deko Styl - Puławy

Z doświadczenia i zamiłowania do kwiatów oraz profesjonalnego ujęcia przedmiotów tworząc aranżacje dekoracyjne, realizowane są tutaj kompleksowo efektowne dekoracje ślubne i weselne. Niezwykle szeroko zostaje przedstawiona ta oferta. Uroczyste bale i imprezy okolicznościowe najczęściej odbywają się z udziałem sztuki kreowanej przez Deko Styl. Pracując od 1999 roku, obserwowano nieśmiałe upodobania klientów, które zmieniły się na ceremonialne. Dzisiaj trudno wyobrazić sobie ślub w kościele bez wykwintnej dekoracji. Prawdziwy zachwyt odbiorców jest utytułowaniem najwyższej klasy pracy projektantów firmy Deko Styl.
Dekoracje ślubne - to oferta dla par zawierających związek małżeński. Oferta Deko Styl składa się z dekoracji kościołów, wystroju sal na przyjęcia weselne, dekoracji samochodów i bryczek oraz wiązanek ślubnych. Służymy doświadczeniem od 1999 roku. Dobrą radą i wykonawstwem obsługujemy studniówki, bale rocznicowe, imprezy integracyjne, spotkania zakładowe, komunie, chrzciny, bale sylwestrowe, imprezy plenerowe, turnieje i zawody sportowe.

Spełniamy życzenia klientów wykonując bukiety i kosze kwiatów z podziękowaniem dla rodziców oraz inne niezbędne kompozycje kwiatowe. W naszych pracach wykorzystujemy kwiaty naturalne jak i sztuczne, galanterię floralną i biżuterię. Proponowane przez nas koncepcje poszerzamy o odważne pomysły klientów. Oryginalność i niepowtarzalność usług sprawia przyjemność nam jak i klientom. Kompleksowa usługa zachowuje spójny charakter, a panna młoda wiązankę otrzymuje w prezencie. Dla klientów dysponujemy komfortowym miejscem konsultacji wyposażonym w elementy wystroju i bogatą galerię własnych zdjęć.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2387

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.67 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top