Dawid Szczygielski

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2620/150963763655640800.png
Ostróda 14-100, woj. warmińsko-mazurskie
JAGODOWA
tel.: 509065820
http://www.szczygielskidawid.pl
szczygielskidawid@wp.pl
Dawid Szczygielski - Ostróda

„Aparat fotograficzny jest dla artysty kolejnym narzędziem. Jeżeli się nad tym zastanowić to jest to mechanizm podobny do skrzypiec. To artysta jest w stanie tworzyć sztukę nie aparat”.
- Brett Weston

Dawid Szczygielski - Fotograf  Ślubny

Uwaga !!!

Wszystkie materiały na tej stronie, w tym zdjęcia są chronione prawami autorskimi i stanowią wyłączną własność autora strony oraz osób które udzieliły zezwolenia na wykorzystanie ich wizerunku. Zabrania się kopiowania, reprodukowania, publikowania, umieszczania w Internecie, przesyłania, transmitowania, rozpowszechniania i/lub modyfikowania zdjęć niezgodnie z opisanymi zasadami na tej stronie. Jakiekolwiek wykorzystanie dowolnego z materiałów w inny sposób jest pogwałceniem własności intelektualnej i jest niniejszym zabronione.

Zapraszam wszystkich Państwa do współpracy. Zrealizuję Wam wyjątkową pamiątkę ze ślubu. Po latach jeszcze bardziej docenicie jej wszystkie walory.

Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1254

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.80 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 10.12.2019
Bardzo profesjonalny fotograf , zdjęcia są przepiękne , z całego serca polecam :)
Dodano: 28.03.2019
Rewelacja. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Piękne zdjęcia ślubne, robione z sercem. Wszystkim się podobają. Dawid jest sympatycznym i uśmiechnięty człowiekiem. Z wszystkimi nawiązuje kontakt. Goście byli zachwyceni jego pracą i późniejszymi efektami. Polecam z całego serca.
Top