Dancing Models

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2834/153814740148161800.png
Warszawa 00-001, woj. mazowieckie
Kołowa 4
tel.: 507 980 877
http://dancingmodels.pl/
dancingmodels@wp.pl
Dancing Models - Warszawa

Szanowni Państwo !

Zapraszamy do agencji taneczno-modelingowej Dancing Models.

 Nasza firm Dancing Models  mamy już bardzo duże doświadczenie, gdyż każda z osób, z którą współpracujemy ma na swoim koncie spory dorobek i wiele sukcesów. Dzięki doświadczeniu modeli i modelek oraz tancerek  i tancerzy  - staramy się wyprzedzać konkurencję tworząc perfekcyjne pokazy.

Praca jest naszą pasją.Staramy się sprostać wymaganiom klientów podchodząc do pracy z zaangażowanie i entuzjazmem.Jesteśmy kreatywną grupą osób pdchodzącą  do pracy profsjonalnie.

Oferujemy Państwu:

TANCERKI I TANCERZY SEXI DANCE

Tancerki i Tancerze sexy dance uatrakcyjnią każdą imprezę, jednocześnie nie przekraczając granic dobrego smaku. Nasi Tancerze to ekskluzywni gentelmeni, którzy proponują show  na wysokim poziomie a nie typowi striptizerz natomiast  Cudowne Tancerki do granic możliwości  rozpalą wyobraźnię Panów .

 

TANCERKI I TANCERZY KLUBOWYCH

Tancerki i Tancerze będą atrakcją każdej imprezy i rozkręcą niezapomnianą zabawę. Proponujemy także wykonanie indywidualnego show tanecznecznego. pdopasowanego do tematyki Państwa imprezy.

Nasze pełne enegrii Tancerki to uśmiechnięte i  sympatyczne  dziewczyny, które  staną się prawdziwą ozdobą dzieki klasie i umejętnością.  Tancerze natomiast to  szarmanccy i przystojni panowie, którzy sprawią że damskie serce zabije mocniej.

Oferujemy wystepy solowe, parowe i grupowe.

TAŃCZĄCE HOSTESSY, FORDANCERKI, ANIMATORKI

  Swoim zamiłowaniem do tańca  i  entuzjazmem Tańczące Hostessy Dancing Models sprawią, że parkiet nie będzie pusty a nastrój udzielił się wszystkim.Nienaganna aparycja i kunszt taneczny  sprawią przyjemność każdemu.

oraz inne formy tańca-serdecznie zapraszamy :))

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1737

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top