D.W. Kuchtówka

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2289/149166315447691800.jpg
Białka Tatrzańska 34-405, woj. małopolskie
Środkowa
tel.: 606 232 491
http://www.kuchtowka.pl
kuchtowka.bialka@wp.pl
D.W. Kuchtówka - Białka Tatrzańska

Naszym gościom oferujemy, w pełni wyposażonone pokoje. W każdym z 2, 3 i 4 osobowych pokoi znajduje się łazienka oraz bezprzewodowy dostęp do internetu.

Do dyspozycji oddajemy również narciarnię ze specjalną suszarką do butów narciarskich, zamykany na noc, bezpłatny, oświetlony parking oraz pokój zabaw dla dzieci. Przed domem na gości czeka miejsce do grillowania i altanka a dla najmłodszych bezpieczne huśtawka, piaskownica i zjeżdżalnia.

Dodatkowo, na życzenie gości oferujemy pyszne, domowe śniadania i obiadokolacje a także organizujemy zimowe kuligi.

Dla grup zorganizowanych proponujemy atrakcyjne zniżki.

Zakwaterowanie i pobyt w Kuchtówce według regulaminu ośrodka.

1. Doba hotelowa rozpoczyna się od 16:00 i kończy się o 11:00.

2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku w terminie 7 dni od daty rezerwacji. Niedokonanie wpłaty w ustalonym terminie powoduje anulowanie rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi.

3. Dokonanie wpłaty zadatku oznacza akceptację warunków niniejszego regulaminu.

4. Właściciele ośrodka nie ponoszą odpowiedzialności za rzeczy gości pozostawione na terenie posesji, dlatego prosimy, aby opuszczając pokój pamiętać o zamknięciu go na klucz. W przypadku zagubienia klucza do pokoju bądź wejściowego gość uiszcza dodatkową opłatę w wysokości 50zł.

5. Ilość osób zajmujących pokój nie może być większa niż ustalona z właścicielem obiektu. Osoby odwiedzające naszych gości proszone są o opuszczenie posesji do godziny 22:00.

6. Na terenie posesji obowiązuje cisza nocna od godziny 22:00 do godziny 7:00.

7. Parking niestrzeżony na terenie posesji jest bezpłatny i przeznaczony tylko dla naszych gości. Właściciele nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione na parkingu samochody ani znajdujące się w nich rzeczy.

8. W ośrodku obowiązuje całkowity zakaz palenia, poza wyznaczonym do tego miejscem oraz używania otwartego ognia.

9. Dzieci do lat 3 pobyt GRATIS przy dwóch osobach pełnopłatnych. Dla dzieci w wieku od lat 3 do 10 przewidziane są zniżki. W obu przypadkach należy udokumentować wiek dziecka.

10. Zwierzęta mogą przebywać na terenie posesji tylko za uprzednią zgodą gospodarzy ośrodka. Zwierzęta mogą być wyprowadzane tylko na smyczy a za szkody przez nie spowodowane odpowiada materialnie ich właściciel.Znajdujące się na terenie ośrodka psy po opuszczeniu zajmowanego pokoju muszą mieć założony kaganiec.

11. Goście proszeni są o zachowanie porządku na terenie całej posesji jak również odpowiadają materialnie za wszelkie szkody i zniszczenia powstałe z ich winy lub winy ich podopiecznych.

12. Na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz odtwarzania cudzych utworów w rozumieniu art. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. z 2006 r. nr 90. poz. 631 – tekst jednolity z późn. zm.). W szczególności zakazane jest odtwarzanie utworów mogące naruszać czyjekolwiek majątkowe lub osobiste prawa autorskie lub też jakiekolwiek inne działania, które mogłyby powodować po stronie właściciela ośrodka obowiązek uiszczania opłat licencyjnych z tytułu 
korzystania z cudzych utworów.

13. Na terenie ośrodka obowiązuje całkowity zakaz odtwarzania programów telewizyjnych i radiowych oraz korzystania z radioodbiorników oraz telewizorów. Wszelkie radioodbiorniki lub telewizory znajdujące się na terenie ośrodka stanowią prywatną własność osób na stałe zamieszkujących w ośrodku, nie wchodzą one w skład oferty wynajmu pokoi i miejsc noclegowych a korzystanie z nich przez gości jest bezwzględnie zabronione.

14. W części pokoi znajdują się monitory, które wolno wykorzystywać (poprzez ich podpięcie) wyłącznie w celu zwiększenia komfortu pracy na prywatnym sprzęcie komputerowym należącym do gości korzystających z ośrodka. Korzystanie z monitorów musi odbywać się w taki sposób, aby nie naruszać zakazu określonego w pkt 13 Regulaminu.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1896

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top