Czerwona Maszyna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2998/153744159425500000.png
Kraków 30 -701, woj. małopolskie
Wileńśka 4
tel.: 12 312 40 00
http://https://czerwonamaszyna.pl/prezenty
bok@czerwonamaszyna.pl
Czerwona Maszyna - Kraków

Sklep Czerwona Maszyna zajął  I miejsce w 2006 roku w Ogólnopolskim Rankingu Sklepów Internetowych, który został  zorganizowany przez tygodnik  Wprost i Money.pl w kategorii Dom i Wnętrze.

Jesteśmy serwisem, który oferuje kolekcje przedmiotów, które uważamy za dekoracyjne, szczególnie piękne, praktyczne i doskonale wykonane. Jest to świadomy wybór przedmiotów, które sami używaliśmy lub sprawdziliśmy i możemy je polecić. My także lubimy nowości, dlatego co tydzień znajdziecie Państwo nowe kolekcje. Posiadamy zarówno przedmioty użyteczne jak i wyłącznie ozdobne, te do salonów, jadalni, sypialni, łazienek jak i do przedpokoji, biur  oraz ogrodów .

Chętnie odpowiadamy na pytania dotyczące przedmiotów, reklamacji, dostawy, warunków przesyłki itp. Służymy Wam naszym doświadczeniem i wiedzą na temat pięknych przedmiotów.

Jak trudno czasami wybrać dobry, trafiony prezent przekonał się chyba każdy. Jeśli akurat szukasz oryginalnego, nietuzinkowego prezentu to sklep Czerwona Maszyna jest dobrym miejscem, uwielbiamy prezenty i wiemy o nich prawie wszystko. Poszukaj poniżej inspiracji - przedstawiamy miedzy innymi propozycje eleganckich prezentów dla Niej i dla Niego, prezenty na Ślub, na Walentynki, prezenty Świąteczne. Jeśli nie wiesz co wybrać, zadzwoń do nas, doradzimy.


 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1534

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top