Cukiernia "U Janeczki"

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/961/149166313270577700.jpg
Wisła 43-460, woj. śląskie
1 Maja 9
tel.: 33 855 32 79 lub 33 858 38 75
http://www.janeczka.pl
biuro@janeczka.pl
Cukiernia

Firma cukiernicza „U Janeczki” została założona w 1979 roku przez Janinę i Daniela Białas. Działając na rynku już ponad 30 lat nabraliśmy dużego doświadczenia, a naszą najlepszą referencją jest zadowolenie klientów z całego kraju. Tradycja pieczenia ciast w naszej rodzinie trwa od pokoleń. Dziś nad smakiem i jakością naszych wyrobów czuwają mistrzowie cukiernictwa, którzy dbają aby gama naszych wyrobów odpowiadała zarówno zwolennikom ciast z kremem, jak i miłośnikom lekkich wypieków oraz smakoszom lodów.

Nasze ciasta powstają z miłości, miłości do wypieków, które odpowiadać będą gustom wszystkich naszych konsumentów, ale również każdego z osobna. Wiemy jak ważna jest świeżość i smak dlatego dbamy o naturalne składniki, dzięki którym jesteśmy w stanie przygotować ciasta, będące z jednej strony rozkoszą dla Państwa podniebienia a z drugiej sztuką piekarnictwa. Każda chwila z naszymi wypiekami to szczególne doznania oraz miłe wspomnienie.

.Tort może być prezentem lub deserem, niemniej zawsze mile widziany.

Wesela i inne uroczystości to idealne okazje, aby torty znalazły się na stole. Dzięki doświadczeniu naszych cukierników materia tortu daje się komponować w dowolne kształty. Nasze torty okolicznościowe i weselne mają bardzo wielkie powodzenie ze względu na oryginalność formy oraz dużą gamę smaków...

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5001

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top