Cukiernia Na Blejchu

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2122/149166315045805900.jpg
Wisła 43-460, woj. śląskie
Konopnickiej 6
tel.: 33 855 26 62
http://www.nablejchu.pl
nablejchu@gmail.com
Cukiernia Na Blejchu - Wisła

Cukiernia "Na Blejchu" jest rodzinną firmą, w której spełnianiem Państwa słodkich marzeń zajmujemy się już trzecie pokolenie. Stawiamy na najwyższej jakości, starannie dobrane składniki, rodzinne receptury oraz wypiek w ponad pięćdziesięcioletnim ceramicznym piecu.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty weselnej!

Tort tworzymy od postaw - dzięki temu mają Państwo możliwość każdy jego element dostosować do własnych preferencji. Wyceniamy torty indywidualnie zależnie od pracochłonności, smaku oraz ilości porcji.

CIASTA

Kierowani doświadczeniem wiemy, że optymalna ilość ciasta na wesele to 1,5 porcji na osobę na jednodniowe przyjęcie, a na dwudniowe - 2,5 porcji. Ciasta wybrane przez Państwa z naszej bogatej oferty podajemy w nieco mniejszych kawałkach, by każdy z gości mógł spróbować większej ilości słodkości. Proponujemy wybrać przynajmniej 3 lub 4 rodzaje ciasta - każdy znajdzie dla siebie coś pysznego!

Paczki dla gości

Z przyjemnością przygotujemy również paczki dla gości weselnych lub jako podziękowania za przybycie. Do paczek polecamy ciasta, które nie zostały wykonane na bazie śmietany czy kremu, by zachowały świeżość, gdy goście zabiorą smakołyki do domu.

Wielkość paczek dobieramy indywidualnie, a dla Państwa gości możemy przygotować dodatkowo słodkie podziękowania - dekorowane kruche ciasteczka.

Niezwykła popularnością cieszą się również nasze kołacze - każdy pakujemy w celofan jak cukierek lub prezent, dołączamy bilecik z wierszykiem oraz gałązkę bukszpanu.

 Wykonujemy tort na specialne życzenie naszych klientów. Różne kompozyjce, kształy, smaki nie stanowią dla nas problemu. Tylko u nas otrzymasz tort pyszny a za razem w dobrej cenie. Koniecznie skontaktuj się z nami. Zapraszamy

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3243

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 4
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top