Cukiernia Mistrza Jana

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1026/149166313329709100.jpg
Szczecin 71-215, woj. zachodniopomorskie
Łukasińskiego 110
tel.: 91 487 93 54
http://brak
cmj@cmj.com.pl
Cukiernia Mistrza Jana - Szczecin

Cukiernia Mistrza Jana istnieje na polskim rynku od 1994 roku i aktualnie jest spółką należąca do BRIGHT BLUE FOODS LTD. Podkreślić należy, że fabryka polska jest klasyfikowana na wzorcowej pozycji. Ostatnie lata to czas nieustannych modernizacji, a także ogólny rozwój całej infrastruktury firmy – polski zakład usytuowany jest na powierzchni około 9 tys. m².

Cukiernia Mistrza Jana Sp. z o.o. w Szczecinie jest producentem wyrobów cukierniczych realizującym indywidualne zlecenia klientów (produkcja pod prywatną marką Klienta) zarówno na rynek polski jak i stale rosnący rynek zagraniczny. Doświadczona załoga, park maszynowy, oraz posiadane know how pozwala realizować najróżniejsze projekty produkcyjne słodkiej branży na całym świecie.

Wyroby “Mistrza Jana” przygotowywane są z najlepszych starannie dobranych składników, według tradycyjnych receptur stale udoskonalanych. Dzięki nowoczesnej technologii i higienicznym, przemysłowym metodom produkcji tworzone są wyroby najwyższej jakości.

Grupy asortymentowe, w produkcji których zakład jest wyspecjalizowany to: biszkopty, ciasta typu rolady „swiss rolls” z nadzieniami owocowymi i kremowymi, torty w stylu angielskim, tarty z nadzieniem owocowym oraz z nadzieniem przykrytym ciastem, babeczki czekoladowe oraz batony typu “mini rolls” /  ”mini cakes” z nadzieniami owocowymi i kremowymi w czekoladzie i bez czekolady.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5665

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top