Cukiernia KEKS - Sklep Firmowy

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/594/149166312923704600.jpg
Brzozów 36-200, woj. podkarpackie
Mickiewicza 33
tel.: 13 434 31 92
http://www.keks.com.pl
cukiernia@keks.com.pl
Cukiernia KEKS - Sklep Firmowy - Brzozów

Firma działa na terenie województwa podkarpackiego od 1992 roku, trzeba pamiętać że w tych czasach stworzyć coś z niczego było ogromnie trudno. Jednak konsekwencją, uporem i nie zważaniem na przeciwności, powoli, realizując początkowo tylko indywidualne zamówienia, firma zyskała pierwszych stałych klientów. Był to okres, w którym zatrudniliśmy pierwszego pracownika i tak założyliśmy firmę rodzinną „Keks”. 

Dziś firma zatrudnia wiele osób. posiada restauracje, dom weselny z hotelikiem, wiele cukierni w prestiżowych punkach Rzeszowa, Jasła, Dębicy, oraz sieć sklepów na terenie Województwa podkarpackiego i małopolskiego, i wciąż nie powiedzieliśmy ostatniego słowa.

Zajmujemy się kompleksową i profesjonalną organizacją cateringu, bankietów, spotkań biznesowych oraz przyjęć weselnych. Posiadamy bardzo doświadczony personel dzięki czemu możemy zagwarantować wysoką jakość naszych usług. Naszym atutem jest indywidualne podejście do potrzeb każdego Klienta.

Keks słynie z wysublimowanych i różnorodnych tortów weselnych i okolicznościowych, koszy pieczonych z ciasta chlebowego wypełnionych wielosmakowymi ciasteczkami kruchymi, olbrzymiej gamy ciast i doskonałych lodów.


Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 5839

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 13.04.2023
Kupiłam tort w tej cukierni KEKS w Brzozowie "na szybko" okazał się po prostu zepsuty, wkładając go do lodówki na godzinę , musiałam długo wietrzyć. Po prostu okazał się kwaśny.....a tu goście czekają na tort? Prawdziwa porażka, olewacie klienta. Już nigdy nic tam nie kupię. Nie wiecie co sprzedajecie, aby zarobić....przykre. pozdrawiam omijając szerokim łukiem
Top