Cukiernia i Piekarnia Weryński

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1231/149166313541608800.jpg
Mielec 39-300, woj. podkarpackie
Rzemieślnicza 4
tel.: 17 583 04 00 lub 512 253 300
http://www.cukierniawerynski.pl
werynski@post.pl
Cukiernia i Piekarnia Weryński - Mielec

Cukiernia i Piekarnia Weryński istnieje na rynku od 1930 roku. Prowadzi ją już trzecie pokolenie rodziny Weryńskich. Pierwszym właścicielem był Mateusz Weryński, później Kazimierz Weryński, a obecnie Antoni Weryński i Magdalena Weryńska.

Opieramy się na własnych , wypracowanych przez lata recepturach jak również poszukujemy nowych, nowoczesnych. Bierzemy udział w wystawach i targach cukierniczych, uczestniczymy w szkoleniach podnoszących nasze kwalifikacje zawodowe.

Cukiernia i Piekarnia Weryński oferuje niepowtarzalne torty weselne w stylu angielskim i tradycyjnym, jak również okolicznościowe- przede wszystkim dla dzieci, ciasta, ciastka, bułeczki drożdżowe i pączki jak również szeroki asortyment pieczywa, a w nim piękne chleby weselne.

Specjalizujemy się w dekorowaniu tortów kwiatami: żywymi, marcepanowymi, czekoladowymi, z kremu, sztucznymi, jadalnymi oraz świeżymi owocami. Wykonujemy dekoracje karmelowe w różnych kształtach i kolorach. Pełna oferta na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy. ...spełniamy słodkie marzenia...

Dla Smaku to ponad 1000 różnych akcesoriów dekoracyjnych do tortów, dostępnych w jednym sklepie internetowym. Rozejrzyj się i zobacz, w jakich dekoracjach rozkochasz swoje smakołyki.

Czy wiesz, że Cukiernia Weryński to jeden z największych portali cukierniczych na polskim rynku?

Znajdziesz u nas nie tylko produkty potrzebne do zrealizowania wypieków, ale także papilotki, w których umieścisz swoje autorskie babeczki lub praliny. Z pewnością zrobisz wrażenie na wszystkich gościach, a Twoje przyjęcie zapadnie w pamięć znajomym.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3112

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top