Cukiernia Camargo

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/662/149166313004998200.jpg
Warszawa 00-266, woj. mazowieckie
Świętojańska 21
tel.: 510 055 105
http://www.camargo.com.pl
cukiernia@camargo.com.pl
Cukiernia Camargo - Warszawa

Cukiernia Camargo

Zapraszamy do Cukierni Camargo w Warszawie.

Cukiernia Warszawska istnieje od 1975 roku oferując klientom szeroki wybór tortów okolicznościowych, ciast, ciastek oraz przepysznych lodów. Przygotowane przez nas produkty cukiernicze zachwycają smakiem i różnorodnością dodatków. Nasi cukiernicy kreują niepowtarzalne zestawienia smaków i aromatów, wkładając w każdy produkt swe serce i artystyczną duszę.

Sekret wypieków warszawskiej Cukierni Camargo tkwi w wypracowanej przez lata doświadczeń recepturze, która jest przekazywana z pokolenia na pokolenie. Słodki zapach ciasta przenosi nas w czasy dzieciństwa. Pyszne pączki i ciastka kochają zarówno dzieci jak i dorośli.

Znajdź chwilę dla siebie i spędź ją przy aromatycznej kawie serwowanej w naszej cukierni oraz ulubionym ciastku, czy też porcji tortu.

Posiadamy cztery lokalizacje w Warszawie, a najstarsza Cukiernia Braci Stykowskich znajduje się na Starym Mieście przy ulicy Świętojańskiej.

Niejeden spacer Warszawiaków i turystów zwiedzających stolicę, kończy się właśnie u nas.

Znajdź chwilę dla siebie i spędź ją przy aromatycznej kawie serwowanej w naszej cukierni oraz ulubionym ciastku, czy też porcji tortu.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2834

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
2.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top