Cukiernia Bracia Sośniccy

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/8523/151618011781405500.png
Raszyn 05-090, woj. mazowieckie
Al. Krakowska 53
tel.: 666 360 606
http://www.cukiernie-torty-ciasta.pl
office@cukiernie-torty-ciasta.pl
Cukiernia Bracia Sośniccy - Raszyn

Cukiernia Bracia Sośniccy

Tylko najsmaczniejszy tort możemy tu znaleźć dla wszystkich solenizantów i solenizantek dla tych najmłodszych i tych starszych. Dla nas najważniejsze jest, aby tort urodzinowy smakował solenizantowi oraz wszystkim gościom.

Najzabawniejsze torty zamawiane są dlą najmłodszych jubilatek i jubilatów. Robimy torty dla dzieci według projektów klientów, jedynym ograniczeniem jak ma wyglądać tort to fantazja dzieci.

Dla każdej młodej pary ślub i przyjęcie weselne jest ważnym wydarzeniem w życiu . Nasza cukiernia może zagwarantować że tort będzie piękny i wyśmienity w smaku. Robimy na przyjęcia kameralne , ale także na wesele na ponad 300 osób.

Chrzciny dziecka dla rodziców katolików jest bardzo ważnym wydarzeniem w całej rodzinie. Bardzo często nasza cukiernia przygotowuje tort na tę okoliczność.

Maj i czerwiec to czas kiedy dzieci idą do I Komuni Świętej. W rodzinach katolickich jest to bardzo ważna uroczystość. W naszej cukierni zawsze można zamówić tort komunijny.

Każdy z nas raz w roku obchodzi imieniny. Nasza cukiernia na tę okoliczność wykona dla każdego tort imieninowy. Torty imieninowe zamawiane przez klientów często są słodkim prezentem.

Wszystkie nasze oferty umieszczone są na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1029

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
0 / 5
głosów: 0
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top