Cukier Lukier

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3450/149166317470905000.jpg
Warszawa 00-669, woj. mazowieckie
Emilii Plater 10
tel.: 605 66 00 05
http://www.cukierlukier.pl
warszawa@cukierlukier.pl
Cukier Lukier - Warszawa

Nasza cukierkownia zajmuje się ręcznym wyrobem cukierków i lizaków z karmelu. Oferujemy cukierki ślubne z inicjałami Młodej Pary, wraz z serduszkiem. Praktycznie dowolna kolorystyka, smaki owocowe. A wszystko pięknie zapakowane w malutkie paczuszki wiązane wstążeczką. Polecamy również lizaki w różnych kształtach np. serduszka, słodkie bukieciki z róż czy też pojedyncze kwiatki.

Nasza oferta to doskonały sposób na podziękowanie gościom za przybycie na uroczystość, oryginalne dekoracje i upominki.

 

Ze względu na dużą ilość rezerwacji urodzinowych w weekendy, bardzo prosimy o wcześniejsze potwierdzenie godzin naszych pokazów.

Najmniejsza na świecie fabryka słodyczy to właśnie nasza Cukierkownia!
Produkujemy ręcznie cukierki karmelki oraz lizaki, mamy ponad 50 smaków i naturalne barwniki. Do słodyczy dodajemy naturalne aromaty owocowe oraz olejki.


Zobacz na własne oczy jak powstają cukierki oraz lizaki!
Pokazy rozpoczynają się o wyznaczonych godzinach i trwają ok 30-45 min.
W Manufakturze Cukier Lukier gotujemy karmelową masę, wylewamy ją na Waszych oczach na kamienny blat i barwimy, a potem ... - musicie to zobaczyć sami! Zapraszamy.
Podczas każdego pokazu dziecko (a także dorosły:) może wykonać własnego lizaka! Zawsze częstujemy cukierkami z naszej Manufaktury.

Warsztaty cukiernicze trwają godzinę- zapraszamy max 5 osób cena 40-50 zł od osoby, uczestnik zabiera do domu ok 500g słodyczy.
Wieczór panieński zaczyna się słodko, gdy razem z dziewczynami wykonacie własne lizaki o dowolnym kształcie i "ruszycie w miasto".

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3609

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top