Confetti Art

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/233/149166312513684400.jpg
Michałowice 85-816, woj. mazowieckie
Jaworowa 7a
tel.: 22 723 93 19
http://www.confettiart.pl
info@confettiart.pl
Confetti Art - Michałowice

Każdy z nas - kreatywnych profesjonalistów doskonale wie, czym kierują się Klienci przy woborze określonej Marki.

Jednak każdy z nas często zastanawia się dlaczego istnieją Marki, które idąc pod prąd uzyskują tak niesamowite wyniki?

Confetti Art. od lat czerpie inspirację z osób, które wyróżniają się w swojej pracy EFEKTYWNOŚCIĄ.

Odkryliśmy wspólnie, że gdy prezentacji Marki towarzyszy element zaskoczenia i spontanicznej radości – uśmiechu, Klienci lepiej zapamiętują to wydarzenie oraz samą Markę – na dłużej. Zawsze jesteśmy do Twojej dyspozycji; możemy pomóc Tobie, Twojemu Klientowi i sprawić aby Wasza Marka została zapamiętana na dłużej.

Pokazy confetti to synonim radości, świętowania i zabawy, która na długo zapada w pamięć. Confetti wyzwala w uczestnikach niezapomniane emocje, podkreśla wyjątkowość chwili i upamiętnia wiele ważnych momentów. Pokaz confetti może być zrealizowany w każdej przestrzeni, jest bezpieczny, bezwonny. Confetti może być w dowolnym kształcie i kolorze, zrobione jest z ekologicznych, niepalnych materiałów z atestami. Wysoka jakość materiałów oraz wydajne maszyny pozwalają realizować widowiskowe pokazy z pełnym profesjonalizmem.

Przykładowo:

Magiczne Balony zaskoczą wszystkich nawet najbardziej wybrednych Klientów. Napełniane są specjalną mieszanką gazów. Unoszą się w górę aby za chwilę znaleźć się na wysokości Twoich oczu. Napędzane są ruchem powietrza w pomieszczeniu dodatkowymi atut to możliwość nadruku w pełnym kolorze ze wzornika Pantone. Magiczne Balony są doskonałym prezentem dla gości po każdym rodzaju event ich żywotność to 7 dni.

Bańki mydlane wprowadzają magiczną aurę i bajkowe skojarzenia. Wyzwalają radość i zaangażowanie publiczności, szczególnie tej najmłodszej. Niezastąpione w plenerze. Podczas pokazu nawet do 6000 baniek na minutę może unosić się do wysokości ok. 10 m. Dzięki najnowszym technologiom można uzyskać efekt świecenia baniek w świetle ultrafioletowym. Bańki są idealne podczas uroczystości weselnych, imprez dziecięcych, koncertów i innych wyjątkowych chwil.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4590

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top