Comfore.pl - papeteria ślubna

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/4358/149224804892836000.jpg
Katowice 40-335, woj. śląskie
Obrońców Westerplatte 67
tel.: 698 874 568, 690 351 298
http://www.comfore.pl
kontakt@comfore.pl
Comfore.pl - papeteria ślubna - Katowice

Serdecznie zaprszamy do skorzystania z oferty Comfore, która obfituje w najwyższej jakości wyroby papeterii ślubnej. Nasza działalność bazuje na doświadczeniu naszego Zespołu, co bezpośrednio przekłada się na wysoką jakość wykonania, a co za tym idzie, najwyższą jakość finalnych produktów.

Żeby móc w pełni sprostać oczekiwaniom i wymaganiom naszych Klientów, wszystkie nasze produkty wykonujemy indywidualnie. Oznacza to, że kazdy zamówiony u nas produkt powstaje w oparciu o dosłaną do nas liste gosci oraz własne treści Pary Młodej. Dodatkowo, celem zwiekszenia atrakcyjności naszej oferty, możliwe jest umieszczenie zdjęcia pary młodej w zaproszeniach oraz wybór rodzaju papieru, wzoru i kolorystyki, każdego z zamawianych wyrobów. Dzięki temu każde zaproszenia ślubne, winietki, czy też inne produkty opuszczające naszą pracownię są zawsze wyjątkowe i oryginalne.

Naszym Klientom szczególnie polecamy nastepujące produkty:

  • oryginalne zaproszenia ślubne
  • winietki ślubne
  • zawieszki na butelki

Wyżej wymienione produkty wykonujemy we wspólnej szacie graficznej, co powoduje, że nasi Klienci mogą zamówić u nas efektowne i spójne stylistycznie pakiety papeterii ślubnej.

Jeśli są Państwo ciekawi szczegółów naszej oferty, to serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.comfore.pl, gdzie znajdują się wyczerpujące opisy oraz zdjecia wszystkich wykonywanych wyrobów. Jesli szukaja Państwo dodatkowych informacji na temat naszych wyjątkowych produktów papeterii ślubnej, lub inspiracji doboru ich modeli, to zachęcamy również do odwiedzenia naszego bloga, na którym znajdują się interesujace artykuły związane z oferowanymi przez nas produktami.

Zapraszamy!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1378

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top