Cloree Atelier

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/323/149166312609318200.jpg
Stare Babice 05-082, woj. mazowieckie
Rynek 18
tel.: 507 000 507
http://www.cloree.com - strona aktualizowana
julita@siluete.pl
Cloree Atelier - Stare Babice

Julita Wudarczyk od 2000r. zajmuje się zawodowo stylizacją.

Julita Wudarczyk - trener, beauty stylistka, konsultant koloru, wizażystka, personal shopper, absolwentka berlińskiej szkoły stylistów, specjalizuje się w kompleksowym doradztwie w zakresie wyglądu zarówno kreowania wizerunku w biznesie jak i metamorfozach dla indywidualnych klientów. Właścicielka Pracowni Stylizacji Siluete.Beauty&Style oraz Atelier Krawiectwa Artystycznego Cloree, działajacego wraz z butikiem Cloree.

Od 2005r. kiedy to stworzyła Atelier Krwiectwa Artystycznego realizuje w nim swoje marzenia o obsłudze klientek w pełnym zakresie zarówno w kwestii doradztwa jak i wykonania dla nich kreacji idealnych.

" Pracuję od lat z klientkami o trudnych sylwetkach, które płakały wręcz żaląc się mi, iż nie mogą nigdzie się ubrać, zwłaszcza na specjalne okazje. Pomyślałam, że moje doświadczenie i wiedza stylistki oraz fascynacja klasyczną elegancją pozwolą mi spełnić ich oczekiwana. Tak właśnie się stało, nasze klientki wychodzą od nas zawsze zadowolone wręcz szczęśliwe i czują się przez nas maksymalnie dopieszczone. Nasze usługi krawieckie są na najwyższym poziomie"

Julita Wudarczyk

Atelier Cloree tworzy kobiece i eleganckie kreacji na specjalne okazje. Specjalizujemy się w szyciu na trudne, nietypowe sylwetki i duże rozmiary, ponadto w butiku jest kolekcja wieczorowa do rozm.58

Nasze suknie zostały stworzone z myślą o takich okazjach jak: ślub, wesele, bale, premiery, koktajle.

Posiadamy suknie ślubne, wieczorowe i wizytowe w pojedynczych egzemplarzach w kolekcji UNIQUE DESIGN, z reguły jednak projektujemy na indywidualne zamówienie dla najbardziej wymagających klientek.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2897

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top