CKB Rozlogi

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1783/149166314250414700.jpg
Gródek 16-040, woj. podlaskie
Waliły
tel.: 516 315 010
http://ckbrozlogi.pl
sirzyk@ckbrozlogi.pl
CKB Rozlogi - Gródek

Posiadamy klimatyzowaną salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt audio – wizualny, salę bankietową, restaurację, PUB oraz duże miejsce ogniskowo – grillowe. Mamy kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią-boisko wielofunkcyjne, latem basen. Do Państwa dyspozycji oddajemy 40 pokoi jedno i dwuosobowych oraz dwa luksusowe apartamenty z kominkami. Wszystkie pokoje są z łazienką.

Nasze Centrum Konferencyjno-Bankietowe „Rozłogi” położone jest w sercu Puszczy Knyszyńskiej, z dala od miejskiego zgiełku. Jest to doskonałe miejsce na zorganizowanie szkoleń, konferencji, wesel oraz spotkań integracyjnych. Do dyspozycji posiadamy salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt audio – wizualny oraz salę bankietową ze sceną. Na terenie Centrum znajduje się restauracja, PUB oraz duże miejsce ogniskowo – grillowe. Mamy kort tenisowy ze sztuczną nawierzchnią oraz boisko wielofunkcyjne, w sezonie letnim – basen.

Dojazd do ośrodka prowadzi drogą nr 65 z Białegostoku w kierunku Bobrownik na 195km przed miejscowością Dzierniakowo skręcamy w prawo, jak kieruje nas tablica informacyjna.

Do Państwa dyspozycji oddajemy 40 pokoi jedno i dwuosobowych oraz dwa luksusowe apartamenty z kominkami. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienkę. Posiadamy internet bezprzewodowy na terenie całego ośrodka.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3121

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top