Chata Starych Znajomych

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1229/149166313539359600.jpg
Sanok 38-500, woj. podkarpackie
Zahutyń 281
tel.: 609 088 665 lub 13 493 03 70
http://www.chatastarychznajomych.pl
restauracja@chatastarychznajomych.pl
Chata Starych Znajomych - Sanok

W nasze skromne progi zapraszamy wszystkich starych znajomych i tych zupełnie nowych, wszystkich podróżnych i tych zasiedziałych, samotnych, zakochanych i tych z rodzinami, głodnych, spragnionych i tych już po obiedzie oraz wszelakich smakoszy kur, wieprzaków, wołów i pierogów. U Starych Znajomych każdy strudzony odpocznie, głód zaspokoi, energii nabierze i duszę muzyką ukoi.

Chata Starych Znajomych to chata z duszą

Każdy spragniony dobrego jadła, niepowtarzalnego wnętrza, klimatu i muzyki znajdzie tu coś dla siebie. Wymarzone warunki do organizacji spotkań po latach, romantycznych kolacji, plotkarskich wieczorów, chrzcin, komunii, wieczorów panieńskich i kawalerskich, kameralnych wesel, bankietów, styp.

Dla dziatwy Chata przygotowuje niezapomniane urodziny. Każdy z małych biesiadników dostanie strój do przebrania (kopciuszek, królewna śnieżka, supermen, shrek, pirat i inne), miejsce do zabawy i talerz urwisa.

      

Organizujemy też imprezy na świeżym powietrzu: przejażdżki bryczką po okolicy, kuligi saniami w pobliskim lesie, ognisko z herbatką góralską i kiełbaskami. Zapraszamy na pieczonego dzika. Udostępniamy: miejsce na ognisko, grilla, plac zabaw dla dzieci, mecz piłki nożnej.  Na długie jesienne i zimowe wieczory Chata Starych Znajomych szykuje wiele atrakcji: tańce, gitara, koncerty, szachy, kalambury.

Zapraszamy na imprezy firmowe: integracyjne, okolicznościowe, szkolenia, zjazdy.

W naszej kuchni wszystko sami sporządzamy, z tajnych babcinych przepisów wiedzę czerpiemy. Talerze pełne staropolskich potraw i podkarpackiego jadła zapachem wabią i podniebienie łechcą.

Nie wierz gębie połóż na zębie.

Uwaga !!!
W chacie występuje ryzyko uzależnienia się od jadła i atmosfery. Właściciele i obsługa nie ponoszą za to odpowiedzialności.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3586

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top