Chata Kryspinów

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2704/151239798622405300.png
Liszki 32-060, woj. małopolskie
Cholerzyn 361
tel.: 605 419 436
http://www.rohatyna.pl
nad-zalewem@kryspinow.com.pl
Chata Kryspinów - Liszki

Ślub jest tak ważną i niepowtarzalną chwilą w życiu każdego człowieka, że zasługuje na niepowtarzalną oprawę. Karczma Rohatyna posiada jedyny 
w swoim rodzaju atut, jakim jest przepiękne położenie, tuż nad samym jeziorem. Z tarasu widokowego Państwo Młodzi oraz zaproszeni Goście mogą podziwiać urokliwe zachody słońca, rozpościerającą się panoramę jeziora oraz otaczającą go przyrodę, która z pewnością pozostanie długo w pamięci.

Sama Karczma Rohatyna oczaruje wszystkich swym niesamowitym klimatem i atmosferą. W Karczmie, stylizowanej na myśliwski gościniec do dyspozycji Państwa jest duże, przestronne miejsce o powierzchni 400 m2, w którym może bawić się nawet 200 osób! Sale utrzymane są w staropolskim stylu z zachowaniem rustykalnych detali, co dodatkowo uatrakcyjni Wasze przyjęcie.

Z uwagi na podniosłość, każda uroczystość weselna organizowana w Karczmie Rohatyna ustalana jest indywidualnie.  Do dyspozycji oddajemy również Chatą przed którą znajduje się dziedziniec oraz taras widokowy, na którym Goście weselni mogą odpocząć. Wyjątkowa sceneria jeziora pozwoli Wam uwiecznić tą chwilę na wspaniałych zdjęciach.  

Zapraszamy w Nasze progi w celu pełniejszego zapoznania się z ofertą. Chętnie oprowadzimy Państwa i zaprezentujemy sale, wyjątkowe wnętrza i otaczający teren oraz doradzimy we wszystkich kwestiach związanych z tak ważnym dla Państwa dniem.  

Nasza oferta zawiera: 

– sala balowa o niezwykłym klimacie 
– przywitanie chlebem i solą oraz lampką szampana 
– dekoracja kwiatowa na stołach 
– atrakcyjne pakiety weselne 
– karnet wstępu nad Zalew na Piaskach dla Młodej Pary 
– profesjonalną i miłą obsługę

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2210

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top