Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Stilon

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/889/149166313203794800.jpg
Lubniewice 69-210, woj. lubuskie
Świerczewskiego 18
tel.: 533 350 400 lub 95 755 75 87
http://www.centrumstilon.pl
recepcja@centrumstilon.pl
Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne Stilon - Lubniewice

Obecne Centrum Konferencyjno - Wypoczynkowe powstało w roku 1974r. jako Ośrodek Wczasowo Wypoczynkowy Chemitex - Stilon. Był to największy tego typu obiekt w województwie lubuskim. Przejęty przez nowych właścicieli w 2007 roku został przekształcony w Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne, gdzie pod profesjonalną opieką specjalistów można korzystać z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych, w tym zabiegów wodnych typu SPA.

Mimo modernizacji ośrodka, nie odcina się on od swojej historii, wręcz przeciwnie - dąży do świetności, jaką szczycił się w latach 70/80.

Urządzając Centrum, postawiliśmy za cel stworzenie warunków umożliwiających przyjemne i aktywne spędzenie czasu, wypoczynek od przyspieszonego tempa dnia codziennego, w czym dodatkowo pomaga głucha cisza lasu i szum jeziora.

Wykwalifikowany personel, wysoka jakość oferowanych usług i przytulna atmosfera sprawiają, że Centrum Wypoczynkowo - Konferencyjne "Stilon" to miejsce idealne do rodzinnego wypoczynku, weekendowych pobytów, a także wyjazdów służbowych i spotkań biznesowych . Nasze Centrum jest doskonale przygotowane do obsługi konferencji, szkoleń, seminariów oraz innych spotkań. Organizowane przez nas imprezy mogą odbywać się w salach, a w okresie letnim pod gołym niebem lub pod namiotami.

Przez wiele lat funkcjonowania na rynku "Stilon" zdobył uznanie polskich i zagranicznych gości, chętnie odwiedzających nas bez względu na porę roku.

Nasze Centrum Stilon to miejsce mogące przyjąć do 234 gości. Oddajemy do Państwa dyspozycji 2 pawilony hotelowe, 27 domków małych oraz 6 domków dużych.

 

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do wspólnego relaksu i wypoczynku.


 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2760

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top