Centrum Tańca Mark Dance

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/789/149166313118383400.jpg
Płock 09-400, woj. mazowieckie
Gałczyńskiego 7
tel.: 607 404 236
http://strona w przebudowie
biuro@markdance.pl
Centrum Tańca Mark Dance - Płock

Studio Tańca Mark Dance działa w płockiej kulturze od września 1993r. Założycielem, menagerem i trenerem, jest Marek Owsik. W 21 letniej karierze pary taneczne Mark Dance zdobywały tytuły Mistrzów Okręgu Ciechanowskiego i Mazowieckiego w tańcu towarzyskim, oraz jako jedyni z Płocka i byłego województwa płockiego Wicemistrzostwo Polski. Udział w kilkuset turniejach, to kilkadziesiąt złotych, kilkadziesiąt srebrnych i kilkadziesiąt brązowych medali dla Płocka.

Obecnie adepci Mark Dance stanowią czołówkę par kategorii Junior I i Junior II w Polsce. Mark Dance to nie tylko taniec sportowy ale atmosfera przyjaźni i relaksu, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą nauczyć się świetnie tańczyć, nawiązać nowe znajomości i przyjaźnie.

Gwarancją jakości jest 21 lat doświadczenia i współpraca z najlepszymi choreografami i tancerzami w kraju. Wszyscy instruktorzy tańca towarzyskiego w Płocku uczyli się od nas

Prowadzimy naukę tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Nauka tańca dla nowożeńców a także szkoła tańca sportowego.

W czasach kamer i domów weselnych Pierwszy Taniec Państwa Młodych odgrywa ważną rolę.Tańcząc pokaz nie tylko rozpoczynacie wesele, ale również jest to forma podziękowania Gościom za przybycie, oraz pamiątka na całe życie.Inwestując w lekcje tańca i profesjonalne przygotowanie pozbywacie się tremy i dajecie sobie szansę na NIEZAPOMNIANY TANIEC…Lekcje indywidualne pozwalają wyeksponować Wasze zalety i ukryć to czego nie chcecie pokazać w tańcu.

ZADZWOŃ JUŻ DZIŚ! 607-404-236!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3605

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top