Centrum Tańca Crea Dance Wasilewski & Felska

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/511/151964219052941100.jpg
Olsztyn 10-450, woj. warmińsko-mazurskie
Al. Marszałka Piłsudskiego 54a
tel.: 89 534 94 04
http://www.eranova.pl
wasilewski-felska@wasilewski-felska.pl
Centrum Tańca Crea Dance Wasilewski & Felska - Olsztyn

"Taniec dla narzeczonych"
Chcesz elegancko i swobodnie prezentować się na parkiecie podczas wesela? Kurs Tańca dla Narzeczonych przygotowaliśmy z myślą właśnie o tej szczególnej okazji! Program kursu obejmuje tylko najważniejsze i najbardziej pożądane tańce w trakcie przyjęcia weselnego.

Został starannie opracowany na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w "tanecznym przygotowaniu" Par do wesela. Kurs obejmuje 4 spotkania po 60 minut (z możliwością kontynuacji), w tym czasie pary poznają podstawowe kroki takich tańców jak: walc angielski, walc wiedeński, disco-fox, blues, merengue.

Mówi się, że ślub to najważniejszy dzień w życiu. Dlatego Młoda para stara się zrobić wszystko, by rzeczywiście był on wyjątkowy pod każdym względem. Niezwykle ważnym elementem tego dnia jest pierwszy taniec Młodej Pary.

To on przecież otwiera wesele i tworzy atmosferę do dalszej zabawy. Jak sprawić, żeby był on niezapomniany nie tylko dla nowożeńców, ale również dla przybyłych gości? To dzięki wyjątkowej choreografii będziecie mogli wyrazić siebie, swoje uczucia a przy tym poczuć się jak prawdziwi tancerze… Macie ku temu niepowtarzalna okazję!

Lekcje indywidualne

Nie wiesz jak stworzyć niepowtarzalny pierwszy taniec ? Centrum Tańca Wasilewski-Felska chętnie Wam w tym pomoże. Od lat wspieramy Pary Narzeczonych w przygotowaniu do tak ważnego wydarzenia jak rozpoczęcie weselnej zabawy tym jedynym i wyjątkowym pierwszym tańcem.

Każdą Parę traktujemy indywidualnie, każdy układ taneczny jest inny, przygotowany z myślą o Państwa predyspozycjach, upodobaniach oraz charakterze wybranej muzyki.

Pierwszy taniec weselny jest wyjątkowym, jedynym w swoim rodzaju przeżyciem dla Zakochanych, dlatego nie tylko ułożymy dla Państwa choreografię, ale również pomożemy w doborze odpowiedniej muzyki.
Choreografia może być klasyczna: walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot, quickstep. Lub też żywiołowa w gorących rytmach SALSY, brazylijskiej samby, kubańskiej cha-cha-cha, amerykańskiego rock & roll, jive, kubańskiej rumby, swinga. Proponujemy także połączenie klasyki z latynoską energią (tzw. MIX)!

Jakie organizujemy kursy - wszystko znajduje się na naszej stronie internetowej.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4453

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top