Centrum Ślubu i Dekoracji

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3321/149166317137261000.jpg
Pruszcz Gdański 83-000, woj. pomorskie
Kopernika
tel.: 503 135 099
http://www.centrumslubu.com.pl
joanna.zajecka@wp.pl
Centrum Ślubu i Dekoracji - Pruszcz Gdański

Oferujemy profesjonalną dekorację kościoła, sal, aut, plenerów oraz florystykę ślubną. Ponadto proponujemy dekorację światłem oraz atrakcje takie jak fontanna czekoladowa i alkoholowa. Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą.

Nasz cel to elegancja, styl, dbałość o szczegóły oraz niezapomniane chwile, które pragniemy stworzyć właśnie dla Ciebie.

Planujesz swój wyjątkowy dzień i nie wiesz jak go zrealizować skontaktuj się z nami.

Podpowiemy i spełnimy każde Twoje marzenie.

Współpracujemy z specjalistami, dla których profesjonalizm i dbałość o szczegóły to codzienność.

Dekoracje sal i plenerów

Pragniemy, aby ten dzień pozostał na zawsze w pamięci Twojej i zaproszonych Gości, więc dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Nasza działalność dekoratorska to głównie: dekoracje ślubne, dekoracje sal weselnych, plenerów, aut oraz aranżacje kwiatowe.

W skład naszego zespołu wchodzi: artysta plastyk, dekoratorka oraz florystka. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

Dekoracja sali i pleneru

Poprzez dekoracje sali weselnej pragniemy nadać każdemu wnętrzu stylu i elegancji, które zachwycą Państwa i przybyłych Gości jeszcze przez długie chwile po uroczystości.

Do dekoracji sal używamy tkanin, balonów, elementów świetlnych oraz kwiatów żywych i sztucznych. Posiadamy bardzo szeroką gamę kolorystyczną tkanin oraz odpowiednio dobraną do nich paletę kolorystyczną balonów.

Ponadto dysponujemy pokrowcami na krzesła (500 szt.), stołem wiejskim, wieloma wzorami wazonów, świeczników, kutych stojaków, pergoli, girland kwiatowych, stelaży i innych elementów dekoratorskich.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1542

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top