Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowe ŻAWAKOL

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1057/149166313363567200.jpg
Gąbin 09-530, woj. mazowieckie
Wspólna 12
tel.: 604 48 60 46 lub 604 485 586
http://www.zawakol.pl
m.zabka@zawakol.pl
Centrum Rekreacyjno-Szkoleniowe ŻAWAKOL - Gąbin

Wesela

Zapraszamy do odwiedzenia sali balowo - weselnej CR-S „Żawakol” koło Płocka, która mieści do 300 gości. Dworkowy charakter gwarantuje przestronność i elegancję. Pomieszczenie jest klimatyzowane, a świetna akustyka i profesjonalne oświetlenie sprawiają, że atmosfera podczas imprez wyjątkowa. Weselnicy mają do dyspozycji 100  miejsc parkingowych (strzeżonych) oraz 60 miejsc noclegowych w pokojach o wysokim standardzie.

Bazując na naszym wieloletnim i bogatym doświadczeniu, zorganizujemy dla Państwa przyjęcie weselne na najwyższym poziomie. Dbamy o to, by przygotowania przebiegały sprawnie. Bierzemy pod uwagę charakter uroczystości (zabawa do białego rana czy obiad weselny), upodobania Młodej Pary, tradycje rodzinne lub potrzebę zaakcentowania nowoczesności. Jesteśmy w stanie zrealizować najbardziej oryginalne pomysły.

Do Państwa oczekiwań dostosujemy różnorodne menu. Szef kuchni serwuje świeże, przygotowane bezpośrednio przed imprezą potrawy, które są gwarancją niepowtarzalnego smaku. Cukiernicy dbają o jakość i wytworność podawanych deserów oraz przygotowanie weselnego tortu. Wszystko podajemy na eleganckiej porcelanowej zastawie.

Opcjonalnie proponujemy współpracę z florystą oraz dekoratorem – na spotkaniu z konsultantem dobierzecie Państwo taki rodzaj wystroju, który subtelnie wpisze się w koncepcję całego weselnego dnia.

Oferujemy także:

wynajem bryczki dla Młodej Pary (w kolorze białym, granatowym lub błękitnym),

stoły w wariancie okrągłym lub prostokątnym,

możliwość wynajęcia nowoczesnego baru;

Przyjęcie weselne w CR-S „Żawakol” w Gąbinie koło Płocka warto zorganizować także ze względu na dyskretną opiekę menadżera obiektu, który zadba, by podczas imprezy mogli się Państwo oddać beztroskiej zabawie.  

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 7608

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top