Centrum Mody Trend

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1929/149166314598664300.jpg
Bieruń 43-155, woj. śląskie
Warszawska 342
tel.: 32 216 21 66 lub 606 504 604
http://www.trendmoda.pl
trend@trendmoda.pl
Centrum Mody Trend - Bieruń

Firma powstała w 1998 roku. Wtedy właśnie uruchomione zostały dwa salony z modą męską w Bieruniu i Pszczynie. Salony te specjalizowały się i oferowały modę okazjonalną i casualową z okryciami wierzchnimi i dodatkami dla mężczyzn. W 2004 roku salon w Bieruniu został przeniesiony do nowej większej siedziby a oferta została poszerzona o modę damską oraz działy mody ślubnej dla Pań i Panów, tworząc Centrum Mody trend.

Na początku 2012 roku uruchomiliśmy sklep sprzedaży internetowej.

W chwili obecnej nasza firma ma stabilne miejsce na rynku polskim. Z powodzeniem prowadzimy swoje działy sprzedażowe, współpracując z jednymi z najlepszych polskich i zagranicznych producentów odzieży. Prowadzimy sprzedaż odzieży ślubnej, eleganckiej, casualowej i sportowej. W skład naszego asortymentu wchodzi zarówno odzież codzienna jak i wieczorowa, a także obuwie, galanteria i biżuteria. Regularnie bierzemy udział w różnego rodzaju targach i wystawach, prezentując swoją ofertę, zawsze dostosowaną do obecnie panujących trendów.

W codziennej pracy staramy się sprostać oczekiwaniom naszych klientów i zadbać o ich komfort w trakcie pobytu w naszych salonach sprzedaży. Nasz personel fachowo doradzi Państwu w doborze odpowiedniej kreacji a gdy zajdzie potrzeba, nasz serwis krawiecki dokona wszelkich niezbędnych przeróbek.

U nas wszystko kupią przyszli małżonkowie...

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4662

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.20 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 12.05.2023, ocena: 3
Witam , w sklepie można cos znaleźć fajnego obsługa miła ale pani( chyba właścicielka ) bardzo nie miła w stosunku do swojej pracownicy zaznaczę ze pani z tego co zauważyłam dopiero sie zapoznawała z kasa fiskalną . Mam duże zarzuty do ubrań które fakt wiszą na wieszakach ale niestety nie estetycznie i bardzo wymiętoszone ! robiąc tam zakupy za pare setek pani pyta czy doliczyć reklamówki ? trochę sie zdziwiłam
Top