Centrum Konferencyjno-Bankietowe Titanic

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1586/151237956005084600.png
Białystok 15-354, woj. podlaskie
Pogodna 16D
tel.: 85 742 92 46
http://www.ckbtitanic.pl
marketing@ckbtitanic.pl
Centrum Konferencyjno-Bankietowe Titanic - Białystok

Centrum Konferencyjno-Bankietowe TITANIC

Zorganizowaliśmy już wiele imprez weselnych, poczynając od skromnych obiadów weselnych aż po huczne bale na ponad 150 osób.

W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, które dzisiaj pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Rozumiemy jak ważny jest to dla Państwa czas i pragniecie, by wszystko było dopięte na przysłowiowy "ostatni guzik". Dajemy Państwu do wyboru 3 zestawy weselne. Każdy z nich zawiera dania gorące, przystawki, sałatki, ciasta, owowce, napoje zimne i gorące (bez limitu). Menu możecie skomponować Państwo samodzielnie lub skorzystać z pomocy doświadczonego kierownika.

Państwo Młodzi otrymują od nas PREZENT w postaci noclegu w komfortowym Apartamencie! :) W celu poznania szczegółów naszej oferty oraz dostępności terminów prosimy o kontakt pod nr tel. (85) 742 92 46 lub kontakt mailowy: marketing@ckbtitanic.pl

Titanic oddaje do Państwa dyspozycji nowocześnie i profesjonalnie wyposażone, klimatyzowane sale: konferencyjną oraz kawiarnię. Nasze sale są odpowiednie zarówno do prowadzenia ekskluzywnych i kameralnych spotkań biznesowych, jak i do prowadzenia sympozjów, pokazów czy prezentacji.

Przede wszystkim jednak są to sale, gdzie odbywają się bale i uroczystości, pokazy, wystawy i imprezy. Wystrój naszych sal tworzy niepowtarzalny klimat i atmosferę.

Oprócz bogatego zaplecza technicznego spotkamy w Titanicu także wykwalifikowany i sprawny zespół, który zadba o to, aby Państwa impreza była pod każdym względem udana. Organizując przyjęcia w Titanicu nie musicie się martwić o dekorację, kuchnię i obsługę. Wszystko będzie zrobione od A do Z.

W przypadku wesel Państwo Młodzi otrzymają w prezencie nocleg. Częste promocje i indywidualne podejście do klienta dają możliwość zorganizowania niepowtarzalnego wieczoru i mile zaskoczą naszych i Państwa gości.

ZAPRASZAMY!

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2378

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top