Centrum Edukacji i Tańca Diament

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/678/151964371023624300.jpg
Poznań 61-063, woj. wielkopolskie
Ziemowita 41
tel.: 61 870 84 76 lub 605 88 16 21
http://www.taniecdiament.pl
taniec-diament@wp.pl
Centrum Edukacji i Tańca Diament - Poznań

Centrum Edukacji i Tańca „DIAMENT” powstało w 2005 roku. W naszej szkole będziecie się Państwo uczyć od specjalistów czynnie uprawiających taniec i fitness. Wprowadzą Was w magiczny świat tańca, który jest jedną z najbardziej naturalnych form ludzkiej aktywności i niesie za sobą wiele korzyści: jest to najprostszy sposób zawierania znajomości i nawiązywania kontaktów towarzyskich, uczy obycia towarzyskiego i dzielenia przestrzeni z innymi ludźmi, nawiązywania z nimi bliskiego kontaktu, bawi i daje radość życia, cudowny, delikatny i gruntowny sposób na gimnastykowanie swojego ciała, reguluje potrzebę ruchu i koryguje wady postawy, wzmaga poczucie rytmu i uwrażliwia na muzykę, wpływa na osiąganie przez dzieci lepszych wyników w szkole, rozwija pamięć i wiarę w siebie…

Zajęcia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów fitness oraz tancerzy. O ich profesjonaliźmie świadczy wieloletnie doświadczenie taneczne, wyniki na międzynarodowych i ogólnopolskich turniejach tańca oraz co dla nas najważniejsze  przygotowanie pedagogiczne i trenerskie potwierdzone odpowiednimi dokumentami, dyplomami oraz zaświadczeniem o niekaralności, tylko takie osoby dostają zatrudnienie w naszej szkole i mogą pracować  z dziećmi i młodzieżą.

Zajęcia odbywają się na doskonale wyposażonej sali tanecznej z lustrami, profesjonalnym parkietem do tańca oraz nagłośnieniem równomiernie rozmieszczonym w każdej części sali.
Co najważniejsze zajęciom towarzyszy kameralna atmosfera, gwarantuje to Państwu szybkie przyswajanie kroków a instruktorom ułatwia indywidualne podejście do każdego uczestnika.

Centrum Edukacji i Tańca Diament specjalizuje się w zajęciach dla dzieci i młodzieży. Przygotowujemy zespoły taneczne zarówno z tańca nowoczesnego jak i współczesnego pod kątem licznych występów, festiwali i turniejów tanecznych.

Prowadzimy również zajęcia dla dorosłych z tańca towarzyskiego, salsy,bachaty,  kizomby, tańców solo dla Pań, aerobiku i zdrowego kręgosłupa.  Układamy  na lekcjach indywidualnych choreografię pierwszego tańca dla nowożeńców.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3117

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top