Centrum Dieteyczne Set Point

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1056/149166313363042600.jpg
Warszawa 02-582, woj. mazowieckie
Wiktorska 67/6
tel.: 22 854 16 00
http://www.setpoint.pl
cd_warszawa@setpoint.pl
Centrum Dieteyczne Set Point - Warszawa

Centra Dietetyczne SetPoint. Pierwsze Centrum Dietetyczne powstało po roku istnienia firmy, w marcu 2002 roku. Nasze poradnie są odpowiedzią na rosnące zainteresowanie dbałością o zdrowie, urodę i szczupłą sylwetkę. Wiadomo, że najskuteczniejszy efekt dają działania kompleksowe- w tym największą rolę ma zmiana sposobu odżywiania i ruch. Przekonujemy naszych Pacjentów, że zdrowe odżywianie może być proste i smaczne. Wcale nie musi wiązać się z wyrzeczeniami i może być łatwe do wprowadzenia w styl życia każdej, nawet najbardziej zajętej, osoby. Tak- Twój również:-)

Sposób odżywiania wpływa niemal na każdy aspekt życia. W skrócie: jesteś tym, co jesz. Dlatego też Centra Dietetyczne SetPoint oferują rozwiązania:

1.Pozytywnie wpływające na urodę: diety odchudzające dla osób z nadwagą, diety wspomagające redukcję cellulitu, działające korzystnie na wygląd cery, włosów i paznokci.

2.Wspomagające leczenie chorób dietozależnych: diety dla osób z nadciśnieniem, miażdżycą, cukrzycą i innymi schorzeniami.

3.Związane z profilaktyką prozdrowotną: dla osób chcących zadbać o swoje zdrowie, uregulować jadłospis.

4.Diety funkcjonalne: dla osób trenujących rekreacyjnie lub zawodowo, diety wspomagające odporność, wpływające pozytywnie na nastrój, diety dla osób cierpiących na migreny i inne.

5.Dla par planujących powiększenie rodziny, kobiet w ciąży (SetPoint Mama) i mam karmiących piersią.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2513

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top