Centrum Dietetyczne ProLinea

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1055/149166313362138600.png
Warszawa 01-755, woj. mazowieckie
Zygmunta Krasińskiego 61/63
tel.: 600 376 913
http://www.e-prolinea.pl
justyna@e-prolinea.pl
Centrum Dietetyczne ProLinea - Warszawa

Centrum Dietetyczne ProLinea proponuje Państwu konsultacje, szkolenia, wykłady oraz warsztaty z zakresu racjonalnego odżywiania oraz leczenia żywieniowego. Wiadomości i porady, które przekazujemy oparte są na wiedzy z zakresu dietetyki medycznej i poparte wynikami badań naukowych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm.

Naszym klientom proponujemy konsultacje dietetyczne oraz komponowanie diety dostosowanej do indywidualnych potrzeb i upodobań. Prowadzenie szkoleń, wykładów oraz warsztatów na wybrane przez Państwa tematy.

Zakres naszych zainteresowań i prowadzonych konsultacji podzielony został na dwie linie programowe: LINIĘ ZDROWIE, przeznaczoną dla osób zdrowych, pragnących długie lata zachować dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne, oraz LINIĘ TERAPIA, która obejmuje usługi dla osób wymagających leczenie żywieniowego.

Jesteśmy pewni, że nasze porady pomogą Państwu w opracowaniu optymalnego dla Państwa sposobu żywienia i przyczynią się do polepszenia Państwa samopoczucia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2416

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top