Cellofan - prezenty dla wszystkich

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/107/149166312361534200.png
Wolsztyn 64-200, woj. wielkopolskie
Roberta Kocha 17
tel.: 693 56 59 44
http://www.cellofan.pl - strona aktualizowana
biuro@cellofan.pl
Cellofan - prezenty dla wszystkich - Wolsztyn

Serwis cellofan powstał z myślą o Tych wszytkich, którzy wiedzą jak cudowną rzeczą jest dawać. Powstał z myślą o Tych wszystkich, którzy uwielbiają dawać, ale nie zawsze znajdują czas na to żeby szukać, w końcu znaleźć i zapakować. Powstał z myślą o Tych, którzy chcą dawac coś wyjątkowego, oryginalnego, praktycznego, pięknego, nowoczesnego, klasycznego, etc. Powstał z myślą o tych, którzy wiedzą, że równie ważne jak prezent jest jego opakowanie. W Cellofanie znajdziesz prezenty na każdą okazję - na imieniny, urodziny, rocznice, ślub, "parapetówkę". Cellofan jest dla Tych wszystkich, którzy szukają czegoś dla Niej, dlla Niego, dla Nich, dla Dzieci. Cellofan to serwis dla Ciebie.

Lista prezentów ślubnych
 
Rozpoczęliście przygotowania do najważniejszego dnia w Waszym życiu - do Waszego ślubu. Chcecie aby wszystko było zorganizowane ze smakiem, w dobrym guście - uroczy kościółek, piękna suknia, elegancki garnitur, wyjątkowy bukiet, lokal, wymarzone prezenty... Właśnie prezenty. Teraz nie musicie obawiać się, że zostaniecie obdarowani pięcioma żelazkami, pięcioma serwisami do kawy czy też czterema kompletami ręczników.

Stwórzcie listę prezentów ślubnych na cellofan.pl, goście weselni będą mogli obejrzeć ją po wpisaniu waszych imion i daty Waszego ślubu. Następnie będą mogli kupić wybrany prezent z Waszej listy, a zespół cellofan.pl pięknie go zapakuje, dołączy liścik lub telegram z życzeniami i wyśle pod wskazany adres.
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4969

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top