Catering Weselny Śląsk i Małopolska- kucharki na wesele z obsługą

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3427/149166317419412200.jpg
Sosnowiec 41-200, woj. śląskie
Kaliska
tel.: 794 135 221
http://www.barwysmaku.com.pl
agakobu@o2.pl
Catering Weselny Śląsk i Małopolska- kucharki na wesele z obsługą - Sosnowiec

Serdecznie zapraszam do współpracy z solidną i zgraną ekipą kucharek wraz z obsługą kelnerską . Organizujemy wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe wesela komunie chrzciny urodziny stypy. Naszym celem jest zagwarantowanie aby Państwa dzień stał się jednym z najpiękniejszych w życiu. Dlatego też dołożymy wszelkich starań żeby potrawy przez nas przyrządzone oraz obsługa spełniły Państwa wszelkie oczekiwania. Dostosujemy menu do twoich oczekiwań oraz możliwości finansowych.Każdy nasz klient traktowany jest przez nas indywidualnie.Zdaj się na nasz zespół i zadzwoń .Postaramy się abyś do nas wracał i mile nas wspominał.

GASTRONOMICZNA OBSŁUGA WESEL, KOMUNII, CHRZCIN, URODZIN, a także rocznic i styp na terenie całego Śląska i Małopolski!

Tradycyjne potrawy polskiej kuchni oraz przekąski na różne okoliczności ugotuje solidna i zgrana ekipa kucharek w domu klienta, na sali OSP, na salach weselnych, w domkach działkowych z zapleczem kuchennym, natomiast obsługa kelnerska będzie świadczyła swe usługi na najwyższym poziomie.

Naszym priorytetem jest, aby ten szczególny dzień stał się jednym z najpiękniejszych w Waszym życiu, dlatego też dołożymy wszelkich starań, aby przyrządzone przez Nas potrawy jak i obsługa spełniły Państwa najśmielsze oczekiwania.

Każdy Nasz Klient traktowany jest indywidualnie, a menu jest dostosowane zarówno do Twoich oczekiwań jak i możliwości finansowych.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1603

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top