Cartolina

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3528/149166317620506900.png
Pabianice 95-200, woj. łódzkie
Warszawska
tel.: 516 129 967
http://www.cartolina.com.pl
m.stasiak@topartner.pl
Cartolina - Pabianice

Mam na imię Magda i jestem założycielką sklepu Cartolina - zaproszenia ślubne. Jestem autorką wszystkich projektów, które tu znajdziecie i które mam nadzieję staną się częścią Waszej uroczystości ślubnej. Wszystkie wzory ślubnej papeterii od Cartoliny łączą w sobie oryginalny styl, światowe trendy ślubne oraz Wasze spostrzeżenia i pomysły. Wszystkie spotkania z Wami, rozmowy telefoniczne, maile i internetowe komentarze są dla mnie źródłem inspiracji oraz motywacją do dalszego działania.

Cartolina to nie tylko nowoczesna oferta, ale przede wszystkim wysoka jakość druku i papieru oraz szybka realizacja. Przez lata nawiązałam współpracę z drukarniami, które gwarantują, że Cartolinowe produkty są najwyższej jakości. Wybieram certyfikowane papiery, systemy drukujące to profesjonalne, nowoczesne maszyny, a introligatorzy używają elektronicznych systemów cięcia i bigowania. Elementy złote nanoszone są metodą hotstampingu, która gwarantuje idealny, gładki błysk wybranych elementów projektu.

Dbam również o to, abyście mogli zawsze się z nami skontaktować, jeśli pojawiają się pytania czy sugestie, bo to nasi klienci Tworzą markę Cartolina. Możecie do mnie wysłać mail, zadzwonić, napisać w wiadomości na Facebooku lub Instagramie.

Cartolinowa jakość i serwis zostały docenione przez Polskie Stowarzyszenie Konsultantów Ślubnych, którzy przyznali mi tytuł Partnera Honorowego sezonu 2018.

Życzę Wam przyjemnych przygotowań ślubnych, pięknej uroczystości i szalenie szczęśliwego życia małżeńskiego.

Magda Stasiak

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2229

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top