Cam Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2322/153910817442360100.jpg
Bulowice 32-652, woj. małopolskie
Różana 24
tel.: 33 8436613 lub 600 39 77 44
http://www.camstudio.cba.pl/
cam2studio@gmail.com
Cam Studio - Bulowice

Firma „Cam Studio” działa w branży multimedialnej, zajmujemy głównie się reportażami, montażem, Filmujemy głównie imprezy okolicznościowe szczególnie śluby, wesela, chrzty, komunie, studniówki itp. Ze względu na lokalizację naszej siedziby najczęściej obsługujemy powiaty oświęcimski, wadowicki, bielski (cena za dojazd w pakiecie) ale zlecenia chętnie wykonujemy poza nimi.

Staramy się by nasze usługi były świadczone zawsze na najwyższym poziomie, gdyż jesteśmy świadomi odpowiedzialności jaka na nas spoczywa. Wiemy, że za kilka lat, kiedy po filmowanej uroczystości nie zostanie już nic, gdy nawet wspomnienia zaczną się zacierać, jedyną rzeczą która będzie je w stanie ożywić będzie nakręcony przez nas film. Reportaż ze ślubu i wesela pozwoli Ci w przyszłości ożywić wspomnienia z tego niepowtarzalnego dnia. Ludzie, którzy tyle dla Ciebie znaczą, muzyka, głosy, emocje, ożyją raz jeszcze gdy obejrzysz je z płyt Bluray i/lub DVD z dźwiękiem przestrzennym. Po raz kolejny przeżyjesz te wyjątkowe chwile, dostrzeżesz szczegóły, które wcześniej umknęły Twojej uwadze.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę gdyż nie każdy może posiadać odtwarzacz płyt Bluray. Więc w cenie pakietu weselnego otrzymujecie Państwo również płyty DVD. Łatwo też państwo będziecie mieli zrobić kopie np. dla gości gdyż odtwarzacze DVD są tanie. Możemy również zrobić kopię na kasecie magnetowidowej VHS.

Zajmujemy się też kopiowaniem filmów z kaset VHS na płyty DVD. Macie Państwo stare nagrania ślub i wesele, komunię, chrzest, 18-stkę, wakacje i inne filmy na kasecie magnetowidowej? My przegramy to płyty DVD i możemy zrobić animacje, menu płyty, napisy, podkład muzyczny, usunąć niepotrzebne i zepsute sceny.

Na kasecie analogowej nagrania z biegiem czasu traci jakość! Uratuj swe wspomnienia przed lat! Nie zwlekaj!

Wspaniałe wspomnienia są bezcenne.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2153

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top