Całoroczny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „Wiatraki”

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1833/149166314370886300.jpg
Olsztynek 11-015, woj. warmińsko-mazurskie
Marózek
tel.: 89 519 90 92, 606 292 142
http://www.wiatraki.com
info@wiatraki.com
Całoroczny Ośrodek Szkoleniowo – Wypoczynkowy „Wiatraki” - Olsztynek

Wypoczynek na Mazurach – w „Wiatrakach” to czas spędzony w otoczeniu przyrody, w miejscu ustronnym, schowanym w mazurskiej głuszy wśród sosnowych lasów i magicznych jezior.

Komfortowe pokoje hotelowe w Pensjonacie, całoroczne domy, jaki domki kempingowe pozwalają cieszyć się bliskim kontaktem z naturą nie tracąc jednocześnie nic z wygód współczesnego świata.

Wesele na Mazurach – w „Wiatrakach” to propozycja dla Młodych Par, które marzą aby ten wyjątkowy  dzień w ich życiu miał miejsce w otoczeniu przyrody, w miejscu ustronnym, schowanym w mazurskiej głuszy wśród sosnowych lasów i magicznych jezior.

Przyjęcia weselne w „Wiatrakach” łączą elegancję i komfort z niepowtarzalnym wrażeniem miejsca zagubionego w środku lasu . „Wiatraki” położone są jedynie 40 km od Olsztyna, 16 km od Olsztynka i 168 km od Warszawy, w krótkim czasie wszyscy goście mogą znaleźć się w miejscu różniącym się od standardowego „miejskiego” miejsca weselnego, gdzie można odpocząć oddychając wątkowym sosnowym powietrzem. Ogromnym atutem jest malowniczo położony w środku lasu przepiękny kościół w Orzechowie, w którym ceremonia zaślubin nabiera zupełnie innego znaczenia. Z Orzechowa do „Wiatraków” ( jedynie 4 km) można przyjechać powozem weselnym robiąc po drodze zdjęcia plenerowe na przełomach rzeki Marózki.

Wszyscy z naszych gości którzy cenią kontakt z naturą twierdzą, że nie może być nic piękniejszego niż rozpocząć pierwszy dzień wspólnego życia w miejscu, którego cywilizacyjny zgiełk nie dotyka a spokój i piękno natury pozwalają skupić się na tej jedynej wybranej na całe życie osobie.

Również u nas można zorganizować wieczór panieński/kawalerski czy małżónkowie mogą przyjechać w podróz poślubną.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3317

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top