Caffe24

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1581/149166313747130600.jpg
Legnica 59-220, woj. dolnośląskie
Pocztowa
tel.: 534 300 201
http://www.caffe24.pl
caffee24@caffee24.eu
Caffe24 - Legnica

Caffe 24 to obecnie największa i najbardziej dynamicznie rozwijająca się firma oferująca wynajem fontann czekoladowych oraz napisów podświetlanych LED w regionie i jedna z największych tego typu firm w kraju. Zaufało nam szerokie grono firm, restauracji jak i również klientów indywidualnych.

Oferujemy najwyższej jakości napisy/ stóły podświetlane LED: LOVE, SWEET, WESELE, podświetlane serce dla Pary Młodej.

Działamy na rynku już kilka lat i posiadamy bogate doświadczenie w organizacji zarówno małych, kameralnych imprez jak i dużych eventów. Nasze fontanny czekoladowe oraz napisy LED są atrakcją na weselach, komuniach, urodzinach, imprezach firmowych, targach, imprezach organizowanych dla dzieci: mikołajkach, dniach dziecka itp.

To co nas wyróżnia na tle innych firm to: bogata oferta fontann czekoladowych, najwyższy poziom wykonania, stylowe dekoracje, zaangażowanie w organizację każdego z powierzonych nam eventów.

Jesteśmy firmą mobilną, działamy na terenie całej Polski, głównie na terenie województwa dolnośląskiego, lubuskiego i wielkopolskiego. Z usług naszej firmy korzystają klienci takich miast jak: Lubin, Legnica, fontanna czekoladowa Opole, Wrocław, Zielona Góra, Jelenia Góra, fontanna czekoladowa Poznań, Leszno, Wschowa, Głogów, Bolesławiec, fontanna czekoladowa Zgorzelec oraz okolic.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2297

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.50 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top