Browarmia Królewska

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1021/149166313325488300.jpg
Warszawa 00-064, woj. mazowieckie
Królewska 1
tel.: 22 826 54 55
http://www.browarmia.pl
biuro@browarmia.pl
Browarmia Królewska - Warszawa

Browarmia Królewska to nie tylko doskonała Restauracja serwująca solidne i pyszne dania kuchni polskiej i międzynarodowej, które zadowolą wybredne gusta. Browarmia Królewska to także Minibrowar oferujący własne piwa do nabycia tylko tutaj ! Na miejscu warzymy 12 gatunków piw sporządzonych według tradycyjnych receptur.

Każdy, kto chciałby poznać tajniki warzenia piwa, ma w naszym browarze taką możliwość. Wystarczy umówić się z naszym piwowarem.

Restauracja umieszczona jest na górnym poziomie. Dolny poziom, piwnica to serce Browaru – Warzelnia. Klimat tam panujący jest bardzo swobodny, klubowy. Nasze doskonałe dania i oryginalne piwa oferujemy od sierpnia 2005 roku. Cały czas eksperymentujemy z nowymi gatunkami piw, które zdobywają wiernych konsumentów.

Do dyspozycji gości oddaliśmy również podcienia przy restauracji, które funkcjonują przez cały rok, dzięki przeszkleniom i podgrzewaczom. Stąd rozpościera się doskonały widok na Krakowskie Przedmieście. Dodatkowo, w miesiącach maj-październik, nasi goście mogą korzystać z przestronnego ogródka letniego.

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3777

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top