Bracia Studio

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2411/150998443312143400.png
Lublin 20-826, woj. lubelskie
al. Warszawska 101
tel.: 501 789 456
http://www.bracia-studio.pl
wojciechsewera@wp.pl
Bracia Studio - Lublin

Pasja i zaangażowanie połączona z młodością i świeżym, kreatywnym spojrzeniem - to Bracia Studio - zespół fotografów oraz operatorów kamer video. Nazwa firmy jest jednocześnie określeniem stopnia naszego pokrewieństwa :)
 
Fotografujemy i filmujemy najważniejsze uroczystości, a także imprezy firmowe i inne, w zależności od Państwa potrzeb i oczekiwań. Przede wszystkim specjalizujemy się w tworzeniu reportaży z uroczystości ślubnych i weselnych. Organizujemy kreatywne sesje dziecięce, noworodkowe, rodzinne.
 
Przede wszystkim stawiamy na najwyższą jakość naszych usług, która jest połączeniem umiejętności, doświadczenia i najlepszej jakości sprzętu. Rozwój warsztatu to nasz kolejny priorytet. Inwestujemy w kursy, szkolenia, uczestniczymy w targach, wymieniamy się doświadczeniami i wskazówkami z innymi specjalistami z branży fotograficznej.
 
Do pracy używamy sprzętu najwyższej klasy:
Foto: Canon 5D + obiektywy klasy L
Video: Canon Xh-A1, statywy, lampy
FotoBudka - automat do zdjęć natychmiastowych - używana podczas wesela

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2880

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.33 / 5
głosów: 3
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 21.11.2017
Polecam wszystkim pragnącym mieć rewelacyjne zdjęcia i wspomnienia!!!! Ja takowe zachowam do końca życia... i zdjęcia i wspomnienia z przemiłej współpracy!!! :) :) :)
Top