BOGART

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/3050/153139169442349300.png
Krosno 38-400, woj. podkarpackie
Piłsudskiego 48
tel.: 13 43 240 91
http://jubilerbogart.pl/
jubiler@krosno.net.pl
BOGART - Krosno

Firma powstała w 1983 roku. Może się poszczycić ponad 30 letninim doświadczeniem właściciela.

Posiadamy autorskie kolekcje – zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem biżuterii ze złota i srebra. Wykonujemy również usługi na indywidualne życzenie klienta i firm. Cechujemy się precyzją, dokładnością i estetyką wykonania.

Prowadzimy także  sprzedaż detaliczną biżuterii znanych producentów krajowych, które cieszą się wielkim uznaniem Klientów. Jesteśmy rodzinna firmą, co staramy się przenieść na relację z klientami. Do każdej usługi podchodzimy w sposób indywidualny aby zaspokoić wymagania.

Nasza oferta wyrobów jubilerskich jest bardzo szeroka. W sklepie przy naszej pracowni prezentujemy i oferujemy najlepsze wyroby wybranych partnerów – producentów biżuterii niejednokrotnie laureatów nagród:
ŁAZUR – producent obrączek i pierścionków zaręczynowych
STELMACH – producent obrączek
MAREK MIKICKI DESIGN – producent pierścionków, kolczyków, wisiorków, bransolet, kompletów
JAST – producent biżuterii ze złota, srebra
S&A – producent wyrobów srebrnych z bursztynem

W wyborze doradzi profesjonalna obsługa, dzieląc się wiedzą na temat kamieni szlachetnych jak również aktualnych trendów we wzornictwie. Dysponujemy biżuterią na każdą okazję. Ponieważ jesteśmy pracownią złotniczą, każdy wyrób możemy przekształcić i dopasować do indywidualnych potrzeb. W ofercie naszej firmy znajduje się również skup złota i srebra, wymiana złomu złota na nowe wyroby. Wykonujemy grawerowanie napisów i nie tylko.

 

 

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2259

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 5
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top