Bofar Pictures

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2440/149166315763832900.png
Grudziądz 86-300, woj. kujawsko-pomorskie
Grudziądz
tel.: 511 021686
http://fotografieslubne.org.pl
biuro@bofar.pl
Bofar Pictures - Grudziądz

Nie gryzę, zainteresowane osoby zapraszam na herbatkę. Zawsze możemy się porozumieć w każdej kwestii. Zdjęć nie kasuję, zawsze przekazuję zdjęcia najwyższej możliwej rozdzielczości i jakości.

Zdjęcia... w dobie fotografii cyfrowej zawsze muszą być poprawne technicznie. Dobrze naświetlone, bez dużych szumów, ostre z możliwie małą głębią ostrości (rozmyte tło).

Ujęcia... w fotografii reportażowej (jaką jest fotografia ślubna) liczy się szybkość, wyczucie oraz perfekcyjna umiejętność obsługi sprzętu oraz znajomości technik fotografowania. Dany moment czy w kościele czy na sali balowej drugi raz może się nie powtórzyć.

Pozycja... ważne jest by osoby fotografowane wyglądały jak najlepiej (w razie czego z pomocą wkracza program do obróbki zdjęć :) ).

Moje wieloletnie doświadczenie z pracy w telewizji oraz praca z aparatem (Grand Prix - Grudziądz Foto 2010) dają mi możliwość spełnienia powyższych kryteriów jakimi muszą się charakteryzować dobre zdjęcia z tej niepowtarzalnej uroczystości.

Ukończyłem kurs liturgiczny organizowany przez Archidiecezjalną Komisję Liturgiczną w Gdańsku uprawniający do wykonywania zdjęć i filmowania podczas celebracji liturgicznych na terenie całego kraju.
Uwaga! Bez tego zaświadczenia ksiądz może zabronić wykonywać zdjęcia.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2493

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.86 / 5
głosów: 7
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top