Blue City - Punkt Spełniania Ślubnych Życzeń

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/299/149166312583098000.jpg
Warszawa 00-807, woj. mazowieckie
Al. Jerozolimskie 179
tel.: 22 311 70 00
http://www.bluecity.pl
info@bluecity.pl
Blue City - Punkt Spełniania Ślubnych Życzeń - Warszawa

UNIKALNE MIEJSCE

Blue City to unikalne pod wieloma względami miejsce. Można tu znaleźć wyjątkowe sklepy, restauracje i lokale. Co składa się na niezwykłą wśród innych centrów handlowych ofertę Blue City?
  • Rozbudowana część handlowo-usługowa z ponad 230 sklepami i punktami usługowymi; wśród nich "Piotr i Paweł", polskie superdelikatesy, oferuje swoim klientom szeroki wybór produktów wysokiej jakości oraz zakupy w komfortowych warunkach. W "Piotrze i Pawle" można znaleźć produkty żywnościowe z całego świata.
  • Jeden z największych w Polsce sklepów Saturn, położony na dwóch poziomach, oferujący szeroką gamę produktów RTV, AGD, multimediów.
  • Home City - pierwsze w Polsce centrum wyposażenia wnętrz stworzone z myślą o tych, którzy chcąc nadać swojemu domowi lub mieszkaniu niepowtarzalny klimat, pragną wybrać najlepsze meble i dodatki, a także skorzystać z fachowej pomocy profesjonalistów. Ofertę piętra uzupełniają znajdujące się na terenie galerii handlowej sklepy Duka, Habitat selected by HofT, Zone, Hemtex i inne.
  • Magic City, to nowoczesne centrum rozrywki. Umiejętne połączenie techniczno-wizualne oddzielnych części zaowocowało powstaniem wyjątkowego w swej konstrukcji parku rozrywki, w którym dzieci, młodzież i dorośli mogą bawić się w najwłaściwszy i najbardziej atrakcyjny dla siebie sposób. Magic City to Inca Play - raj uciech dla dzieci oraz Lucid - klub nocny z dyskoteką, a także nowoczesny klub fintess Pure w sąsiedztwie 6 kortów do squasha Squash City.
  • ENEL-MED to nowocześnie wyposażone centrum medyczne, które oferuje swoim pacjentom wizyty u wszystkich specjalistów oraz kompleksowe badania. Placówka świadczy również usługi stomatologiczne.
Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4846

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top