Black-Art Adam Krasieńko

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2624/150788726211831200.png
Warszawa 00-950, woj. mazowieckie
Saska Kępa
tel.: 883 550 250
http://www.black-art.pl
kontakt@black-art.pl
Black-Art Adam Krasieńko - Warszawa

Ze swojej strony mogę zagwarantować pełen profesjonalizm począwszy od przygotowania merytorycznego (szkolenia, kursy potwierdzone certyfikatami), nowoczesny sprzęt fotograficzny pozwalający na pracę w każdych warunkach oświetleniowych - skompletowany w taki sposób nawet by nawet w przypadku awarii któregoś z elementów pozwolił na dalszą pracę bez utraty jakości.

Zaplecze techniczne na które składają się wydajne komputery (szybka, bezpieczna praca podczas obróbki), skalibrowane sprzętowo monitory + zarządzanie barwą ( pełna kontrola nad kolorami podczas obróbki i wydruku waszych zdjęć).

Podczas dnia ślubu możecie na mnie liczyć, mogę być z wami od samego rana do późnych godzin nocnych. Wy reżyserujecie ten dzień, ja utrwalam Wasze emocje i służę dobrą radą :)

Dzień realizacji Pleneru na pewno dostarczy wam wielu pozytywnych emocji, wystarczą chęci i pozytywna energia :)

Pracuję na terenie całego kraju, dojazd nie jest żadnym problemem. Zapraszam wszystkie zainteresowane pary do rozmowy telefonicznej lub skype, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3152

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Wasze opinie
Dodano: 26.10.2017
POLECAM BARDZO GORĄCO !!! Adam spełnił nasze oczekiwania w 100%. Profesjonalny, rzetelny, świetne oko - zdjęcia ślubne są cudowne zachwycają każdego jurora? a do tego baaaardzo miły i sympatyczny człowiek! Podczas całej ceremonii ślubu a także wesela nie dało się odczuć jego obecności - subtelne przenikanie z aparatem jest bardzo ważne w dniu kiedy towarzyszą głownie nerwy...? jakość na najwyższym poziomie! Polecam każdemu kto chce mieć pewność że zarówno zdj ze ślubu wesela jak i pleneru będą niepowtarzalne?
Top