Biuro Turystyczne OLIMP

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/266/149166312550059200.jpg
Kraków 31 - 10, woj. małopolskie
Kraków
tel.: 12 423 18 61, 12 422 80 44 lub 12 429 55 88
http://www.wakacje.net.pl
biuro@olimp.travel.pl
Biuro Turystyczne OLIMP - Kraków

W sezonie letnim naszą specjalnością stały się Miesteczka Campingowe. W naszej ofercie znajdziecie propozycje wyjazdów na takie Miasteczka z pełnym zakresem usług: transportem z wielu miast Polski, zakwaterowaniem, wyżywieniem i obsługą doświadczonych rezydentów, którzy służyć będą Państwu fachową pomocą.
Dodatkowo w naszej ofercie znajdziecie Państwo także komfortowe hotele oraz ciekawie zorganizowane i profesjonalnie przygotowane wycieczki objazdowe.

Posiadamy wszelkie, wymagane przez Ustawę o Turystyce zezwolenia, oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej Signal Iduna Polska S.A., ale przede wszystkim kilka tysięcy stałych, zadowolonych z naszych usług klientów.

Miło zaskoczą Państwa także nasze ceny, które udało nam się osiągnąć dzięki wieloletniej i udanej współpracy z wieloma agencjami i hotelami w całej Europie.

Naszym klientom zapewniamy doświadczoną kadrę pilotów i rezydentów, sprawdzoną kadrę wychowawców i cały zespół pracowników czuwających nad Pańśtwa udanym urlopem !

W Krakowie posiadamy dwa lokale do obsługi naszych klientów: Centrum obsługi klienta znajduje się przy ul. Zwierzynieckiej 25, oraz w samym centrum miasta punkt sprzedaży przy ul. Floriańskiej 24. Ale naszą ofertę można kupić w całej Polsce w najlepszych biurach i agencjach których listę znajdziecie Państwo w dziele Nasi Agenci, oraz poprzez internet dzięki któremu nie wychodząc z domu można zarezerwować i zapłacić za wyjazd.

Również w Krakowie (Olimp - Centrum Promocji i Last Minute ul. Floriańska 24) tylko dla naszych klientów uruchomiliśmy Kantor wymiany walut, gdzie za okazaniem dowodu zakupu naszej imprezy - zakupicie Państwo waluty w wyjątkowo niskiej cenie, a jeśli nie uda się wydać wszystkiego - odkupimy je po preferencyjnym kursie.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 2797

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top