Biuro Podróży TRAVELS

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/203/149166312481287100.jpg
Lublin 20-121, woj. lubelskie
Al. Tysiąclecia 3
tel.: 81 532 39 53
http://https://www.delta-travel.pl/
INFO@BIUROTRAVELS.COM.PL
Biuro Podróży TRAVELS - Lublin

Od początku swojej działalności zespół Biura Podróży TRAVELS stara się jak najlepiej zadbać o to, aby nasi Klienci spędzali urlop w ciekawych miejscach i za atrakcyjną cenę. Nasze doświadczenie i liczne wyjazdy zagraniczne pozwalają nam skutecznie doradzić i polecić miejsca atrakcyjnego wypoczynku zarówno w najbardziej odległych zakątkach świata, jak i rodzimych stronach.

Wieloletnia praca sprawiła, iż jesteśmy postrzegani jako biuro rzetelne i wiarygodne. W swojej ofercie posiadamy tylko wyjazdy pewnych i sprawdzonych touroperatorów, przez których wielokrotnie zostaliśmy wyrożnieni za dobre wyniki sprzedaży i owocną współpracę.

Biuro Podróży TRAVELS jest czołowym sprzedawcą w regionie międzynarodowych biletów autokarowych i tanich lini lotniczych. Zostało uhonorowane certyfikatami, przez największe konsorcja przewoźników EUROLINES, EUROBUS, AUTOKAR POLSKA i wieloma wyrożnieniami. W swojej ofercie posiada bilety na wszystkie licencjonowane przewozy autokarowe z Lublina i prawie na wszyskie z Polski. Ma bezpośredni podgląd na stan wolnych miejsc w autokarach. Sprzedaż odbywa się przez centralny komputerowy system rezerwacji miejsc.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3068

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 2
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top