Biuro Podróży Magellan

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/127/149166312379819300.jpg
Bydgoszcz 85-034, woj. kujawsko-pomorskie
Dworcowa 47
tel.: 52 321 19 94
http://www.dane.bydgoszcz.pl/company/578
biuro@magellan.info.pl
Biuro Podróży Magellan - Bydgoszcz

Zapewniamy klientom w pełni komfortowy oraz bezpieczny wypoczynek. Dobrze wiemy, że tylko bardzo dobrze zorganizowane wakacje dostarczyć mogą pełnej satysfakcji oraz wielu niezapomnianych wrażen, dlatego proponujemy wyłącznie oferty sprawdzonej jakości. Naszym największym celem jest zachowanie wysokiego poziomu świadczonych usług, a możliwe jest to przez odpowiednio dobraną i przygotowaną kadrę.

Nasza oferta jest bardzo szeroka, począwszy od biletów autokarowych, lotniczych (tanich lini ), poprzez wczasy, wycieczki, rejsy,podróże dla nowożeńców aż po wyprawy do najdalszych zakątków świata. Dysponujemy również bazą hoteli na całym świecie :m.in Budapeszt, Paryż, New York, Sydney, Tokio, Capstad.

Naszych klientów ubezpieczamy tylko w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku. Dysponujemy szerokim wachlarzem ofert Last Minute z niemieckich lotnisk. To co do tej pory dostępne było tylko na kilka godzin przed odlotem w Berlinie, Frankfurcie, Hamburgu znaleźć można teraz u nas.

Dla osób podróżujących indywidulanie proponujemy domy i apartamenty prywatne nie tylko w Europie ale również na Florydzie czy w Australii. Osoby młode, znające język angielski oraz poszukujące przygody mogą wybrać się w podróż z Trek America. Odwiedzić można w ten sposób USA, Kanadę , Australię oraz Nową Zelandię.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 3710

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
3.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top