Biuro Podróży Dreamtours

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/140/149166312400795000.jpg
Gdańsk 80-357, woj. pomorskie
Mściwoja II 50/18
tel.: 58 741 59 20, 791 218 111, 530 902 999
http://www.dreamtours.pl
info@dreamtours.pl
Biuro Podróży Dreamtours - Gdańsk

Nasz portal turystyczny został zbudowany na gruncie duzego doświadczenia w branży turystycznej.

Recepta na sukces w branży turystycznej jest prosta: wysoka jakość za przystępna cenę. Wówczas obie strony są w pełni zadowolone - usatysfakcjonowani klienci oraz organizator podróży, który dużo sprzedaje.
Dlatego postanowiliśmy oferować Państwu wycieczki niekwestionowanych liderów w branży turystycznej jak np. FTI Touristik, który posiada ponad 20-letnią tradycję! Potęgi światowego rynku usług turystycznych latami zaskarbiały sobie miliony zadowolonych klientów, którzy to z kolei przynoszą im corocznie ogromną sprzedaż. Najlepsi touroperatorzy wykupują ogromne kontyngenty miejsc w najznamienitszych hotelach w kurortach na całym świecie. Dostają w zamian najlepszą jakość (m.in. najelegantsze pokoje hotelowe, korzystne czasowo przeloty czarterowe renomowanych linii lotniczych) po niskich cenach. Dzięki temu otrzymują Państwo ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie!

Oferta DreamTours.pl obejmuje propozycje wypoczynku w niemal wszystkie rejony świata, jak również wycieczki w najdalsze i najdziksze jego zakątki.

W naszej bazie znajdziecie Państwo tysiące ofert LAST MINUTE najlepszych, renomowanych niemieckich biur podróży takich jak:

  • Neckermann
  • TUI
  • JAHN Reisen
  • ITS (REWE Touristik)
  • FTI Touristik
  • Schauinsland Reisen
  • 5 For Flug
  • Thomas Cook
  • Alltours
  • Oger Tours


Baza ofert turystycznych aktualizowana jest na bieżąco, przez 24 h na dobę.
Internauci mają możliwość skorzystania z wielofunkcyjnej wyszukiwarki, pozwalającej szybko znaleźć hotel i destynację według własnych upodobań i preferencji. Wyszukiwarka umożliwia Państwu porównanie propozycji różnych touroperatorów i wybór najlepszej cenowo oferty.

Działamy wg najlepszych, sprawdzonych w Europie standardów i procedur rezerwacyjnych. Prezentowane pozycje pochodzą z pewnego i rzetelnego źródła - europejskiego systemu rezerwacji posiadającego bazę danych, do której kilkanaście razy na dobę najwięksi touroperatorzy przesyłają najaktualniejsze oferty.

Sprzedając przez internet mamy świadomość niepokoju klienta, który często po raz pierwszy korzysta z tej formy zakupów, dlatego nasi eksperci w dziedzinie turystyki są do Państwa dyspozycji. Wszystkim zainteresowanym internautom udzielamy potrzebnych informacji oraz pomocy podczas rezerwacji wakacji.

Jednocześnie gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo wszelkich transakcji i ochronę danych osobowych.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 4478

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top