Big Day Photo

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/1439/153614008071314700.jpg
Pułtusk 06-100, woj. mazowieckie
Pułtusk
tel.: 507 014 959 lub 500 811 006
http://bigdayphoto.pl/
bigdayphoto@o2.pl
Big Day Photo - Pułtusk

Jesteśmy parą, która kocha fotografię. Zdjęcia wykonujemy od wielu lat. Zamiłowanie do fotografii sprawiło, że robimy to z fantazją, większym zaangażowaniem, a sama praca jest dla nas czystą przyjemnością.  Robimy wszystko by na zdjęciach uchwycić Was w możliwie najciekawszy sposób. Nie działamy szablonowo, zdjęcia wykonujemy spontanicznie. Przy spotkaniu jeśli tylko jest to możliwe przechodzimy na "Ty" by dodatkowo ocieplić sytuację, która zapewne przerodzi się w ciekawsze kadry dla Was.

Zdjęcia wykonujemy we dwoje (dwa aparaty, dwa punkty widzenia) co dodatkowo urozmaica ich treść. Dzięki temu mamy możliwość bycia z Wami w dwóch miejscach jednocześnie. Podczas ceremonii jedno z nas fotografuje Was z bliska, drugie robi ujęcia z daleka, z balkonu itp.

 Jesteśmy elastyczni, wszelkie szczegóły ustalamy indywidualnie z każdym klientem (również finansowe). Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje, pomysły, ciekawe (często niedoceniane) miejsca plenerowe, zapewniamy ciekawą aranżacje sesji plenerowej. Jesteśmy po to by pokazać ludziom coś nowego, indywidualnego i niepowtarzalnego.

Jeśli chodzi o Wasz ślub?! Spotykamy się, omawiamy wszystko i widzimy się w Waszym wyjątkowym dniu na wskazanym miejscu, wtapiamy się w tłum i robimy wszystko by złapać najpiękniejsze chwile, emocje. Bo jak wiadomo kamera wszystkiego nie uchwyci, a zdjęcia to pamiątka na długie lata do których ciągle sięgamy.  Sesję w plenerze z reguły robimy w najbliższym tygodniu zaraz po ślubie (opcjonalnie na Wasze życzenie może być również w trakcie ślubu).

Ze swojej strony zrobimy wszystko byście mogli za kilkanaście lat usiąść razem, otworzyć album i przenieść się ponownie w czasie do tego dnia, wyciskając przy tym łezkę radości i zachwytu..

Pracujemy na niezawodnych lustrzankach firmy Nikon, oraz jasnych obiektywach.

Wykonujemy również:

-  reportaże z uroczystości (komunie, studniówki, bale)

-sesje narzeczeńskie, plenery indywidualne

- sesje zaręczynowe, brzuszkowe itp.

Pracujemy głównie w granicach woj. mazowieckiego :)

(ale jesteśmy gotowi dojechać również w każde inne miejsce :)

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 888

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
4.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top