Big Beat

https://www.wesele.com.pl/userfiles/firmy/2342/154028843969528000.png
Choszczno 73-200, woj. zachodniopomorskie
Choszczno
tel.: 606 455 066
http://www.bigbeat.info.pl
bigbeat.zespol@o2.pl
Big Beat - Choszczno

Grupa przyjaciół, którzy zajmują się od lat muzyczną oprawą rozmaitych imprez. Grali w wielu zespołach muzycznych na terenie naszego pięknego kraju, jak również za granicą. Pochodzą z kilku różnych miejscowości, lecz przynajmniej raz w miesiącu znajdowali czas na to, aby spotkać się gdzieś w połowie drogi i dzielić się doświadczeniami z zagranych imprez, bankietów i wesel. Doszli do wniosku, iż najwygodniej, najrozsądniej i najmuzyczniej będzie, jeżeli połączą siły i sami taki zespół stworzą. I tak drodzy Państwo, na wyraźne zapotrzebowanie rynku eventowo-weselnego powstał zespół Big Beat.

Zespół składa się z sześciu doświadczonych muzyków.

Zespół sześcioosobowy, wokal męski i żeński, instrumenty klawiszowe, akordeon, gitara , gitara basowa, perkusja, saksofon.

BIG BEAT tworzą ludzie, którzy doskonale znają się na muzyce i nawet najbardziej ‚oczekiwane’ piosenki weselne grają z klasą i smakiem, łączą najrozmaitsze style muzyczne, a na życzenie klienta są w stanie zagrać niemal wszystko. Zgrana i sympatyczna drużyna zaraża swoją dobrą energią i nikogo z Waszych gości nie zostawi siedzącego przy stole.

Muzyka wyłącznie na żywo.

W podstawowy skład zespołu wchodzą następujące instrumenty:

wokal damski i męski,

gitara elektryczna,

gitara basowa,

instrumenty klawiszowe,akordeon

perkusja.

saksofon

Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie spełnić właściwie wszystkie „instrumentalne zachcianki ‘’. W związku z szerokim instrumentarium jesteśmy w stanie zapewnić Państwu szereg usług poza samym weselem np. tradycyjne wyprowadzenie Pary Młodej oraz oprawa muzyczna w kościele.

Nie uznajemy żadnych ograniczeń jeżeli chodzi o repertuar. Staramy się grać z dobrym smakiem i mieszać style muzyczne tak, aby każdy z Państwa znalazł u nas coś dla siebie i bawił się z nami do samego rana. Wesela tematyczne, piosenki na życzenie Pary Młodej czy gości – od Whitney Houston i Stinga przez Czerwone Gitary i Beatlesów, aż po Cichą wodę czy Ona tańczy dla mnie.

Prowadzimy wesela, zabawy weselne, oczepiny po polsku i biegle po angielsku. Dojeżdżamy do Państwa zawsze na czas i z uśmiechem na ustach. W miarę możliwości spełniamy wszystkie specjalne życzenia nie dokładając Państwu kosztów.

Galeria
Jak do nas dojechać?

Liczba unikatowych wyświetleń wizytówki: 1237

Sprawdź inne firmy
Udostępnij
Wasza ocena
5.00 / 5
głosów: 1
Dodaj swoją opinię i ocenę
Top